Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117178604
Ik neem aan dat de achtergebleven polygoon en huisnummers verwijderd konden worden.
Ja … dat gesloopte gebouw had ik nog niet gezien. Dank.
Bedankt Frank.
Graag import beide panden op deze locatie: https://osm.org/go/0GWqVoFVU?m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260542.11671875&geometry.y=532899.29984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000415750&detailsObjectId=0114100000415750
Alvast bedankt!
Graag import beide panden op deze locatie: https://osm.org/go/0GWqVoFVU?m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260542.11671875&geometry.y=532899.29984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000415750&detailsObjectId=0114100000415750Alvast bedankt!
Handelsweg 1a - bijgebouw erbij gezet
Graag een BAG update voor:
- BAG 1705100000029590 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91327/5.92057 (nog geen spoor van het tweede gebouw op satellietfoto’s, lijkt gesplitst te zijn)
- BAG 1705100000033104 e.o. - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91819/5.92613
- BAG 1705100000024255 geometrie gewijzigd - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92349/5.92964
Alvast dank!
Graag een BAG update voor:
- BAG 1705100000029590 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91327/5.92057 (nog geen spoor van het tweede gebouw op satellietfoto’s, lijkt gesplitst te zijn)
- BAG 1705100000033104 e.o. - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91819/5.92613
- BAG 1705100000024255 geometrie gewijzigd - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92349/5.92964
Alvast dank!
Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
FrankOverman:Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
Graag gedaan2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117261619
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116
Alvast dank!
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
FERINA365:Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Vandaag een survey gedaan en de BAG is daar slecht bijgewerkt.
Graag ook import van:
1963100002249433 (is zelfs al gebouwd en in gebruik)
1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
jack1968:Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Klopt! Dank je wel.
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Ik heb geïmporteerd van wat BAG daar laat zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117406896
Maar heb deze keer niet gemerged, want ik weet zo niet precies wat de bedoeling is. Pls update.