OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.
Graag een import van de nieuwbouw aan de Kaliumweg 2 te Amersfoort (bedrijfspand): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16602/5.36462, bedankt.
Graag import van een note die 2 maanden openstaat: Kanaalweg Oostzijde 7 Veere.
https://www.openstreetmap.org/note/2961042#map=19/51.54303/3.67016&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117178604
Ik neem aan dat de achtergebleven polygoon en huisnummers verwijderd konden worden.
Ja … dat gesloopte gebouw had ik nog niet gezien. Dank.
Bedankt Frank.
Graag import beide panden op deze locatie: https://osm.org/go/0GWqVoFVU?m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260542.11671875&geometry.y=532899.29984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000415750&detailsObjectId=0114100000415750
Alvast bedankt!
Graag import beide panden op deze locatie: https://osm.org/go/0GWqVoFVU?m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260542.11671875&geometry.y=532899.29984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000415750&detailsObjectId=0114100000415750Alvast bedankt!
Handelsweg 1a - bijgebouw erbij gezet
Graag een BAG update voor:
- BAG 1705100000029590 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91327/5.92057 (nog geen spoor van het tweede gebouw op satellietfoto’s, lijkt gesplitst te zijn)
- BAG 1705100000033104 e.o. - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91819/5.92613
- BAG 1705100000024255 geometrie gewijzigd - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92349/5.92964
Alvast dank!
Graag een BAG update voor:
- BAG 1705100000029590 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91327/5.92057 (nog geen spoor van het tweede gebouw op satellietfoto’s, lijkt gesplitst te zijn)
- BAG 1705100000033104 e.o. - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91819/5.92613
- BAG 1705100000024255 geometrie gewijzigd - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92349/5.92964
Alvast dank!
Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
FrankOverman:Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
Graag gedaan2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117261619
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116
Alvast dank!
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
FERINA365:Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Vandaag een survey gedaan en de BAG is daar slecht bijgewerkt.
Graag ook import van:
1963100002249433 (is zelfs al gebouwd en in gebruik)
1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?