FERINA365
(Sven)
February 8, 2022, 1:28pm
10248
Graag een BAG-update van pand 0599100000700022 in Rotterdam.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.91637/4.47723
Graag als het mogelijk is de oude panden in OSM laten staan. Ik zal er voor zorgen dat deze gegevens juist worden overgezet naar het nieuwe pand.
jb54osm
(Jb54osm)
February 8, 2022, 3:46pm
10249
De fundamenten van IKC Heeswijk
Fonteynenburghlaan 2, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06172&mlon=4.35317#map=19/52.06172/4.35317
zijn gelegd.
B.v.d.
OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.
Graag een import van de nieuwbouw aan de Kaliumweg 2 te Amersfoort (bedrijfspand): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16602/5.36462 , bedankt.
Graag import van een note die 2 maanden openstaat: Kanaalweg Oostzijde 7 Veere.
https://www.openstreetmap.org/note/2961042#map=19/51.54303/3.67016&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117178604
Ik neem aan dat de achtergebleven polygoon en huisnummers verwijderd konden worden.
FrankOverman
(Frank Overman)
February 8, 2022, 10:05pm
10256
Ja … dat gesloopte gebouw had ik nog niet gezien. Dank.
Geim
(Geim)
February 9, 2022, 3:15pm
10259
CJTmmr
(Kees-Jan)
February 9, 2022, 4:34pm
10260
Handelsweg 1a - bijgebouw erbij gezet
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 12:13am
10261
Graag een BAG update voor:
Alvast dank!
FrankOverman
(Frank Overman)
February 10, 2022, 8:04am
10262
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 7:53pm
10263
Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
FrankOverman
(Frank Overman)
February 10, 2022, 8:45pm
10264
FERINA365
(Sven)
February 11, 2022, 1:10pm
10265
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116
Alvast dank!
jack1968
February 13, 2022, 3:26pm
10267
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!