Wetterhorn
(Wetterhorn)
February 7, 2022, 8:15pm
10244
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
Alvast bedankt!
Wetterhorn:
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
Alvast bedankt!
Gaat 'ie (welkom in het forum, trouwens!):
Zou je de volgende keer OSM-links ipv BAG ID’s willen gebruiken? Dat maakt het wat makkelijker voor importeurs. Bijvoorbeeld
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22525/6.88876 ipv De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
(zie https://help.openstreetmap.org/questions/25/how-do-i-add-a-marker-to-a-map … die marker hoeven wij niet in de URL, alleen coördinaten)
Wetterhorn
(Wetterhorn)
February 7, 2022, 9:58pm
10246
Top, hartelijk dank!
smootheFiets:
Uiteraard, pand is zelfs al bewoond, in augustus was de bouw al bijna klaar: https://www.mapillary.com/app/?pKey=3056431317922458
Ooops, zal ik doen, bedankt voor de tip!
A67-A67
February 8, 2022, 11:00am
10247
Het bouwplan Grotius in Den Haag (Maria Stuartplein 10 t/m 696) lijkt het hoogste punt te hebben bereikt.
Alvast bedankt!
FERINA365
(Sven)
February 8, 2022, 1:28pm
10248
Graag een BAG-update van pand 0599100000700022 in Rotterdam.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.91637/4.47723
Graag als het mogelijk is de oude panden in OSM laten staan. Ik zal er voor zorgen dat deze gegevens juist worden overgezet naar het nieuwe pand.
jb54osm
(Jb54osm)
February 8, 2022, 3:46pm
10249
De fundamenten van IKC Heeswijk
Fonteynenburghlaan 2, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06172&mlon=4.35317#map=19/52.06172/4.35317
zijn gelegd.
B.v.d.
OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.
Graag een import van de nieuwbouw aan de Kaliumweg 2 te Amersfoort (bedrijfspand): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16602/5.36462 , bedankt.
Graag import van een note die 2 maanden openstaat: Kanaalweg Oostzijde 7 Veere.
https://www.openstreetmap.org/note/2961042#map=19/51.54303/3.67016&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117178604
Ik neem aan dat de achtergebleven polygoon en huisnummers verwijderd konden worden.
FrankOverman
(Frank Overman)
February 8, 2022, 10:05pm
10256
Ja … dat gesloopte gebouw had ik nog niet gezien. Dank.
Geim
(Geim)
February 9, 2022, 3:15pm
10259
CJTmmr
(Kees-Jan)
February 9, 2022, 4:34pm
10260
Handelsweg 1a - bijgebouw erbij gezet
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 12:13am
10261
Graag een BAG update voor:
Alvast dank!
FrankOverman
(Frank Overman)
February 10, 2022, 8:04am
10262
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 7:53pm
10263
Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404