Graag een BAG import van het pand Spaarnwouderweg 54/56.
Merkwaardigerwijze staan nu alleen de adresnodes op de kaart.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118000
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118118
Dat bijgebouwtje ligt nu pal op de grens van boundary=protected_area, name=Parc Spelderholt. Ik vermoed dat die laatste moet worden aangepast? Dit laat ik graag aan jou over, ik ben ter plaatse niet bekend.
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
Alvast bedankt!
Gaat 'ie (welkom in het forum, trouwens!):
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117136935
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117137001 (ik heb de nieuwe panden niet gezien op luchtfoto’s; ik ga ervan uit dat jij ze OTG wel heeft gezien. Anders verwijderen, graag, en laten her-importeren zodra de bouw echt is begonnen)
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116961625
Zou je de volgende keer OSM-links ipv BAG ID’s willen gebruiken? Dat maakt het wat makkelijker voor importeurs. Bijvoorbeeld
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22525/6.88876 ipv De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
(zie https://help.openstreetmap.org/questions/25/how-do-i-add-a-marker-to-a-map … die marker hoeven wij niet in de URL, alleen coördinaten)
Top, hartelijk dank!
Uiteraard, pand is zelfs al bewoond, in augustus was de bouw al bijna klaar: https://www.mapillary.com/app/?pKey=3056431317922458
Ooops, zal ik doen, bedankt voor de tip!
Het bouwplan Grotius in Den Haag (Maria Stuartplein 10 t/m 696) lijkt het hoogste punt te hebben bereikt.
Alvast bedankt!
Graag een BAG-update van pand 0599100000700022 in Rotterdam.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.91637/4.47723
Graag als het mogelijk is de oude panden in OSM laten staan. Ik zal er voor zorgen dat deze gegevens juist worden overgezet naar het nieuwe pand.
De fundamenten van IKC Heeswijk
Fonteynenburghlaan 2, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06172&mlon=4.35317#map=19/52.06172/4.35317
zijn gelegd.
B.v.d.
OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.
Graag een import van de nieuwbouw aan de Kaliumweg 2 te Amersfoort (bedrijfspand): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16602/5.36462, bedankt.
Graag import van een note die 2 maanden openstaat: Kanaalweg Oostzijde 7 Veere.
https://www.openstreetmap.org/note/2961042#map=19/51.54303/3.67016&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117178604
Ik neem aan dat de achtergebleven polygoon en huisnummers verwijderd konden worden.
Ja … dat gesloopte gebouw had ik nog niet gezien. Dank.
Bedankt Frank.
Graag import beide panden op deze locatie: https://osm.org/go/0GWqVoFVU?m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260542.11671875&geometry.y=532899.29984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000415750&detailsObjectId=0114100000415750
Alvast bedankt!