https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)
Dat bijgebouwtje ligt nu pal op de grens van boundary=protected_area, name=Parc Spelderholt. Ik vermoed dat die laatste moet worden aangepast? Dit laat ik graag aan jou over, ik ben ter plaatse niet bekend.
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117137001 (ik heb de nieuwe panden niet gezien op luchtfoto’s; ik ga ervan uit dat jij ze OTG wel heeft gezien. Anders verwijderen, graag, en laten her-importeren zodra de bouw echt is begonnen)
OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.