Graag een BAG-import van pand 0617100000721007 te Molenweg 1, Strijen.
Laat ook maar.
gebeurd
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren?
BAG 1734103000004154
https://www.openstreetmap.org/search?query=Nieuwedijk%206a#map=19/51.88742/5.80602
(De rechthoekige gebouwtjes er bijna tegenaan zijn “sloopvergunning verleend”, dus daar zou ik geen tijd in steken )
Alvast dank!
BAG-importverzoek voor huizen in nieuwbouwwijk in Beekbergen waarvan de bouw vordert en de vorm in de BAG correct lijkt:
- Spelderholt 5, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16091/5.94468)
- Spelderholt 7, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16079/5.94371)
- Haitsma Mulierlaan 10, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15794/5.94522)
- Bijgebouw van Leonard Springerlaan 21, Beekbergen met pandnummer 0200100003944070 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15822/5.94644)
Alvast bedankt!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)
Alvast dank!
Graag een BAG import van het pand Spaarnwouderweg 54/56.
Merkwaardigerwijze staan nu alleen de adresnodes op de kaart.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118000
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118118
Dat bijgebouwtje ligt nu pal op de grens van boundary=protected_area, name=Parc Spelderholt. Ik vermoed dat die laatste moet worden aangepast? Dit laat ik graag aan jou over, ik ben ter plaatse niet bekend.
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
Alvast bedankt!
Gaat 'ie (welkom in het forum, trouwens!):
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117136935
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117137001 (ik heb de nieuwe panden niet gezien op luchtfoto’s; ik ga ervan uit dat jij ze OTG wel heeft gezien. Anders verwijderen, graag, en laten her-importeren zodra de bouw echt is begonnen)
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116961625
Zou je de volgende keer OSM-links ipv BAG ID’s willen gebruiken? Dat maakt het wat makkelijker voor importeurs. Bijvoorbeeld
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22525/6.88876 ipv De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
(zie https://help.openstreetmap.org/questions/25/how-do-i-add-a-marker-to-a-map … die marker hoeven wij niet in de URL, alleen coördinaten)
Top, hartelijk dank!
Uiteraard, pand is zelfs al bewoond, in augustus was de bouw al bijna klaar: https://www.mapillary.com/app/?pKey=3056431317922458
Ooops, zal ik doen, bedankt voor de tip!
Het bouwplan Grotius in Den Haag (Maria Stuartplein 10 t/m 696) lijkt het hoogste punt te hebben bereikt.
Alvast bedankt!
Graag een BAG-update van pand 0599100000700022 in Rotterdam.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.91637/4.47723
Graag als het mogelijk is de oude panden in OSM laten staan. Ik zal er voor zorgen dat deze gegevens juist worden overgezet naar het nieuwe pand.
De fundamenten van IKC Heeswijk
Fonteynenburghlaan 2, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06172&mlon=4.35317#map=19/52.06172/4.35317
zijn gelegd.
B.v.d.
OK, zoals gevraagd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117172831
2 gebouwen geïmporteerd die gemarkeerd waren als veranderd van vorm.
Ik heb dus deze keer niks gemerged: het ligt nog over elkaar heen: overlapping buildings: succes met mergen.