Graag import van sporthal/gezondheidscentrum aan de Dick Boerrigterplein, bouw is al afgelopen augustus gestart
Locatie in openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86566/5.85194
BVD
Erik
Graag import van sporthal/gezondheidscentrum aan de Dick Boerrigterplein, bouw is al afgelopen augustus gestart
Locatie in openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86566/5.85194
BVD
Erik
Zou iemand de woningen-in-aanbouw van dit nieuwe hofje willen toevoegen? Ze zijn inmiddels allemaal duidelijk te zien op satellietfoto’s
https://www.openstreetmap.org/way/821310030
Ik zal daarna op korte termijn de straten intekenen. Alvast dank
Hier alvast de nieuwe: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116937997
En de afwijkende stukken: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116938071
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116965596
Heb hier maar kort gekeken maar zie nu wel een bouwweg door het gebouw heen lopen…
Splash: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116965733
Idd mag landuse en wegen nog bijgewerkt worden: graag.
Zie het inderdaad, het gebouw staat tegen het fietspad Riet van Alebeekstaart aan. Met andere woorden het gebouw zou een stuk naar rechts moeten op openstreetmaps en in bag viewer, nu staat ie verkeerd in bag viewer en openstreetmap.
Graag een BAG-import van pand 0617100000721007 te Molenweg 1, Strijen.
Laat ook maar.
Graag een BAG-import van pand 0617100000721007 te Molenweg 1, Strijen.
gebeurd
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren?
BAG 1734103000004154
https://www.openstreetmap.org/search?query=Nieuwedijk%206a#map=19/51.88742/5.80602
(De rechthoekige gebouwtjes er bijna tegenaan zijn “sloopvergunning verleend”, dus daar zou ik geen tijd in steken )
Alvast dank!
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren?
BAG 1734103000004154
https://www.openstreetmap.org/search?query=Nieuwedijk%206a#map=19/51.88742/5.80602(De rechthoekige gebouwtjes er bijna tegenaan zijn “sloopvergunning verleend”, dus daar zou ik geen tijd in steken )
Alvast dank!
BAG-importverzoek voor huizen in nieuwbouwwijk in Beekbergen waarvan de bouw vordert en de vorm in de BAG correct lijkt:
Alvast bedankt!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)
Alvast dank!
Graag een BAG import van het pand Spaarnwouderweg 54/56.
Merkwaardigerwijze staan nu alleen de adresnodes op de kaart.
BAG-importverzoek voor huizen in nieuwbouwwijk in Beekbergen waarvan de bouw vordert en de vorm in de BAG correct lijkt:
- Spelderholt 5, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16091/5.94468)
- Spelderholt 7, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16079/5.94371)
- Haitsma Mulierlaan 10, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15794/5.94522)
- Bijgebouw van Leonard Springerlaan 21, Beekbergen met pandnummer 0200100003944070 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15822/5.94644)
Alvast bedankt!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118000
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118118
Dat bijgebouwtje ligt nu pal op de grens van boundary=protected_area, name=Parc Spelderholt. Ik vermoed dat die laatste moet worden aangepast? Dit laat ik graag aan jou over, ik ben ter plaatse niet bekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)
Graag een BAG import van het pand Spaarnwouderweg 54/56.
Merkwaardigerwijze staan nu alleen de adresnodes op de kaart.
Nog wat meegepakt in de buurt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117121161
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
Alvast bedankt!
Graag een BAG import van de volgende panden in Enschede:
Josink Kolkweg 10 - 28 - ID 0153100000504147
Josink Kolkweg 27 - 40 - ID 0153100000504168
Tweede Bothofdwarsstraat 14 - ID 0153100000501370
Tweede Bothofdwarsstraat 16 - ID 0153100000501374
De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061Alvast bedankt!
Gaat 'ie (welkom in het forum, trouwens!):
Zou je de volgende keer OSM-links ipv BAG ID’s willen gebruiken? Dat maakt het wat makkelijker voor importeurs. Bijvoorbeeld
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22525/6.88876 ipv De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
(zie https://help.openstreetmap.org/questions/25/how-do-i-add-a-marker-to-a-map … die marker hoeven wij niet in de URL, alleen coördinaten)
Gaat 'ie (welkom in het forum, trouwens!):
Top, hartelijk dank!
- https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117137001 (ik heb de nieuwe panden niet gezien op luchtfoto’s; ik ga ervan uit dat jij ze OTG wel heeft gezien. Anders verwijderen, graag, en laten her-importeren zodra de bouw echt is begonnen)
Uiteraard, pand is zelfs al bewoond, in augustus was de bouw al bijna klaar: https://www.mapillary.com/app/?pKey=3056431317922458
Zou je de volgende keer OSM-links ipv BAG ID’s willen gebruiken? Dat maakt het wat makkelijker voor importeurs. Bijvoorbeeld
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22525/6.88876 ipv De Coöperatie 36 - ID 0153100000505061
(zie https://help.openstreetmap.org/questions/25/how-do-i-add-a-marker-to-a-map … die marker hoeven wij niet in de URL, alleen coördinaten)
Ooops, zal ik doen, bedankt voor de tip!