Update bouwproject Hof van Duurzaamheid: Marie Vierdagstraat 20-98 en Johan Cruijfstraat 2-14 te Amersfoort zijn ook in aanbouw: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19569/5.38462.
Ook is in Amersfoort begonnen aan het blok Vogezen 2-10, Laan van Bovenduist 99-139 en Pyreneeën 1-15: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20603/5.40895.
En in dezelfde wijk de vrijstaande woningen Zaltbommelstraat 16, 20, 22, 26 en 30, en Woudrichemstraat 4: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.20511/5.41340
Alle andere woningen in deze omgeving bestaan nog niet (âbouwvergunning verleendâ in BAG klopt)!
Alvast bedankt voor de imports.
Graag import nieuw appartementen complex aan de Ireen WĂŒststraat
https://www.openstreetmap.org/changeset/116901405#map=19/51.92181/4.37693
Startende mapper had het al zelf ingetekend, maar officiële import en wat adresnodes kunnen geen kwaad.
Edit⊠Ik zie op sat dataportaal twee complexen.
En update van het hele wijkje zou ook nog kunnen
BVD
Eggie
Graag import van sporthal/gezondheidscentrum aan de Dick Boerrigterplein, bouw is al afgelopen augustus gestart
Locatie in openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86566/5.85194
BVD
Erik
Zou iemand de woningen-in-aanbouw van dit nieuwe hofje willen toevoegen? Ze zijn inmiddels allemaal duidelijk te zien op satellietfotoâs
https://www.openstreetmap.org/way/821310030
Ik zal daarna op korte termijn de straten intekenen. Alvast dank
Hier alvast de nieuwe: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116937997
En de afwijkende stukken: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116938071
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116965596
Heb hier maar kort gekeken maar zie nu wel een bouwweg door het gebouw heen lopenâŠ
Splash: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116965733
Idd mag landuse en wegen nog bijgewerkt worden: graag.
Zie het inderdaad, het gebouw staat tegen het fietspad Riet van Alebeekstaart aan. Met andere woorden het gebouw zou een stuk naar rechts moeten op openstreetmaps en in bag viewer, nu staat ie verkeerd in bag viewer en openstreetmap.
Graag een BAG-import van pand 0617100000721007 te Molenweg 1, Strijen.
Laat ook maar.
Graag een BAG-import van pand 0617100000721007 te Molenweg 1, Strijen.
gebeurd
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren?
BAG 1734103000004154
https://www.openstreetmap.org/search?query=Nieuwedijk%206a#map=19/51.88742/5.80602
(De rechthoekige gebouwtjes er bijna tegenaan zijn âsloopvergunning verleendâ, dus daar zou ik geen tijd in steken )
Alvast dank!
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren?
BAG 1734103000004154
https://www.openstreetmap.org/search?query=Nieuwedijk%206a#map=19/51.88742/5.80602(De rechthoekige gebouwtjes er bijna tegenaan zijn âsloopvergunning verleendâ, dus daar zou ik geen tijd in steken )
Alvast dank!
BAG-importverzoek voor huizen in nieuwbouwwijk in Beekbergen waarvan de bouw vordert en de vorm in de BAG correct lijkt:
- Spelderholt 5, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16091/5.94468)
- Spelderholt 7, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16079/5.94371)
- Haitsma Mulierlaan 10, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15794/5.94522)
- Bijgebouw van Leonard Springerlaan 21, Beekbergen met pandnummer 0200100003944070 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15822/5.94644)
Alvast bedankt!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)
Alvast dank!
Graag een BAG import van het pand Spaarnwouderweg 54/56.
Merkwaardigerwijze staan nu alleen de adresnodes op de kaart.
BAG-importverzoek voor huizen in nieuwbouwwijk in Beekbergen waarvan de bouw vordert en de vorm in de BAG correct lijkt:
- Spelderholt 5, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16091/5.94468)
- Spelderholt 7, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16079/5.94371)
- Haitsma Mulierlaan 10, Beekbergen (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15794/5.94522)
- Bijgebouw van Leonard Springerlaan 21, Beekbergen met pandnummer 0200100003944070 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15822/5.94644)
Alvast bedankt!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118000
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117118118
Dat bijgebouwtje ligt nu pal op de grens van boundary=protected_area, name=Parc Spelderholt. Ik vermoed dat die laatste moet worden aangepast? Dit laat ik graag aan jou over, ik ben ter plaatse niet bekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)