Graag import appartementencomplex De Kruisheer Kruisstraat 98A t/m 104E te Oss.
Mapper heeft het gebouw al zelf ingetekend en e.e.a. ‘gesloopt’, maar officiële import heeft denk ik de voorkeur.
Startende mapper had het al zelf ingetekend, maar officiële import en wat adresnodes kunnen geen kwaad.
Edit… Ik zie op sat dataportaal twee complexen.
Zou iemand de woningen-in-aanbouw van dit nieuwe hofje willen toevoegen? Ze zijn inmiddels allemaal duidelijk te zien op satellietfoto’s https://www.openstreetmap.org/way/821310030
Ik zal daarna op korte termijn de straten intekenen. Alvast dank
Zie het inderdaad, het gebouw staat tegen het fietspad Riet van Alebeekstaart aan. Met andere woorden het gebouw zou een stuk naar rechts moeten op openstreetmaps en in bag viewer, nu staat ie verkeerd in bag viewer en openstreetmap.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81232/5.86029&layers=N
Kan iemand dit gebouw importeren? BAG: 0268100000105979
Ik heb vanmiddag de fundering en iets daarbovenop al zien liggen, hoewel de laatste satellietbeelden deze nog niet tonen.
(P.s. bijzondere huisnummering, maar ik neem aan dat de plugin hier raad mee weet)