Op de laatste satellietopnames (van oktober 2021) is helaas nog niets te zien, maar ik ga er vanuit dat je observatie waar is, dus geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116592771
Graag een import van het fabrieks gebouw aan de Lassiestraat in Wormerveer.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49149/4.80100
Graag import van de adresnodes op het appartementencomplex Gerbrandyhof 1 t/m 287 Utrecht en nog wat …
https://www.openstreetmap.org/changeset/116615603#map=19/52.10603/5.11452
BVD
eggie
Graag BAG import van
schuurtje bij Magdalenastraat 27 Heikant
Status: Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/1024907417
Op https://www.openstreetmap.org/way/265872720#map=19/52.39471/4.62752&layers=T is het project “De Meester” bezig. Oude school blijft behouden. Dingen die eraan zaten zijn grotendeels gesloopt en nu zijn ze nieuw aan het bouwen. Zie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=&resultOffset=0&geometry.x=103273.93158766&geometry.y=489924.02346823&zoomlevel=7&objectId=0392100000043359&detailsObjectId=0392010000095610
Project bijgewerkt
Hier ontbreekt nog veel nieuwbouw:
https://www.openstreetmap.org/way/1024947710#map=16/52.0574/5.4162
Graag een import van het fabrieks gebouw aan de Lassiestraat in Wormerveer.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49149/4.80100
Graag import van de adresnodes op het appartementencomplex Gerbrandyhof 1 t/m 287 Utrecht en nog wat …
https://www.openstreetmap.org/changeset/116615603#map=19/52.10603/5.11452
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116651108
Denkelijk is de NW-hoek van het gebouw in kwestie een ondergrondse parking?
Kun je naar bevinden afsplitsen als building:part en dergelijke?
Graag BAG import van
schuurtje bij Magdalenastraat 27 Heikant
Status: Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/1024907417
Het schuurtje (be)staat nu officieel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116651165
Hier ontbreekt nog veel nieuwbouw:
https://www.openstreetmap.org/way/1024947710#map=16/52.0574/5.4162
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116651292
Een paar huisjes in aanbouw waren nog niet op de okt 21 sat foto te zien, maar zullen denk ik nu wel in aanbouw zijn.
Eventueel naar bevinden verwijderen.
Bedankt Martin, het wijkje stond al vrij vol met huizen in aanbouw dus laat maar staan
BAG verzoek Alkmaar. Pand gesloopt en maakt plaats voor nieuwbouw:
BAG verzoek Alkmaar. Pand gesloopt en maakt plaats voor nieuwbouw:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.61632/4.74113
Graag BAG import van inmiddels 40 houten gebouwde woningen in wijkje Kwartier Eindhoven.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116677022#map=19/51.49183/5.45377
edit
In Satelliet dataportaal waren enige tijd terug volop bouwwerkzaamheden te zien. De woningen staan in de BAG als pand in gebruik (niet ingemeten)
BVD
eggie
Graag BAG import van inmiddels 40 houten gebouwde woningen in wijkje Kwartier Eindhoven.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116677022#map=19/51.49183/5.45377
edit
In Satelliet dataportaal waren enige tijd terug volop bouwwerkzaamheden te zien. De woningen staan in de BAG als pand in gebruik (niet ingemeten)
BVD
eggie
Ook gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116681942
Jvitegem:Graag BAG import van
schuurtje bij Magdalenastraat 27 Heikant
Status: Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/1024907417Het schuurtje (be)staat nu officieel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116651165
Ja alleen nu nog het bouwjaar laten aanpassen…
De schuur is van voorjaar 2020 vanuit de schuur hebben ze het huis gebouwd…
Martin Borsje: Jvitegem:Graag BAG import van
schuurtje bij Magdalenastraat 27 Heikant
Status: Gereed
https://www.openstreetmap.org/way/1024907417Het schuurtje (be)staat nu officieel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116651165
Ja alleen nu nog het bouwjaar laten aanpassen…
De schuur is van voorjaar 2020 vanuit de schuur hebben ze het huis gebouwd…
Dat kan je zelf wel, denk ik?
Graag BAG import van de volgende plaats:
https://www.openstreetmap.org/note/2958022#map=18/52.14631/4.65482&layers=N (https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=104810.22550385&geometry.y=462276.63518814&zoomlevel=7&objectId=0484100000051239&detailsObjectId=)
Graag een BAG import van de nieuwe protestantse kerk aan de Kruithoorn 1 te Gorinchem. Bouw is zichtbaar gestart, zowel bij Kadaster als op nieuwste Superview beeld: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83414/5.00701
Idem één vrijstaande woning aan de Sees Jägersstraat 4 te Culemborg: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94836/5.19263
Graag BAG import van de volgende plaats:
https://www.openstreetmap.org/note/2958022#map=18/52.14631/4.65482&layers=N (https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=104810.22550385&geometry.y=462276.63518814&zoomlevel=7&objectId=0484100000051239&detailsObjectId=)
Ik ga er van uit de nieuwbouw bezig is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116774525
SatPortaal is bewolkt: haakse gebouw geïmporteerd.