ZldYe
(ZldYe)
January 23, 2022, 11:32am
10179
Graag import van 3 gebouwen in aanbouw & 2 adresnodes bestaand gebouw in Vlissingen:
https://osm.org/go/0EmE5Fa_g?m=
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!
eggie
(Eggie)
January 23, 2022, 5:47pm
10180
Op het Vakantiepark Giethoorn had ik vanaf PDOK 2021 de huisjes ingetekend, maar ik zie ze nu ook in de BAG staan.
Wellicht is een import beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116502714#map=19/52.72567/6.09319
BVD
eggie
CJTmmr
(Kees-Jan)
January 23, 2022, 7:12pm
10182
gedaan, jouw huisje lagen zelfs beter op hun plek, als de standplaats uit de BAG; daarom geometrie niet overgenomen…
(en nog eea in omgeving meegenomen)
CJTmmr
(Kees-Jan)
January 23, 2022, 8:04pm
10184
FrankOverman:
Sorry, al gecommit
geen probleem, was zo opgelost
Famlam
(Famlam)
January 23, 2022, 10:04pm
10185
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren, en het gebouw met o.a. voormalig huisnummer 556 kunnen splitsen?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82371/5.83103&layers=N
BAG: 0268100000040695, 0268100000105977 en 0268100000098466
Alvast dank!
Sint_E7
(Sint E7)
January 24, 2022, 7:33am
10186
Verzoek import BAG-import van de volgende gebouwen, definitieve geometrie is ingemeten door de landmeter.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84163/4.31909
Planetenlaan 300 t/m 384 in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83515/4.36127
Drogendijk 14B en 14D in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84246/4.35306
Indusstraat 30 en Indusstraat 38 in Spijkenisse, geometrie is gecorrigeerd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82410/4.35164
Beneden Toldijk 3 in Hekelingen
A67-A67
January 24, 2022, 3:17pm
10187
Meerdere panden in het zuiden van Eemnes komen niet overeen met de BAG. De huizen in OSM zijn verkeerd uitgelijnd en lopen over wegen en paden heen:
evl5
January 24, 2022, 3:40pm
10188
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116550779
Aan de Indusstraat geen wijzigingen in de BAG gevonden.
multichill
(Multichill)
January 24, 2022, 6:53pm
10193
evl5
January 24, 2022, 7:48pm
10194
De bouw is van al deze woningen gestart en dit is in bag viewer ook terug te vinden.
evl5
January 24, 2022, 7:58pm
10195
Alleen importverzoeken waarvan vastgesteld is dat de bouw daadwerkelijk aangevangen is: de bouw is daadwerkelijk gestart per 17 januari dit jaar.
Gistermiddag gezien dat het nieuwe hotel aan De Windturbine 10 te Amersfoort in aanbouw is, en zo staat het ook in de BAG. Graag een import, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.16688/5.42495&layers=N
Waarom is Oude Lageweg 163-165 verwijderd? Dit pand staat er nog (onlangs zelf gezien), is ook volgens BAG in gebruik. Svp terugzetten.