Dankje!
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Dankje!
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Gelukkig reageren wij niet op notes aangaande BAG import in OSM.
Graag import van 3 gebouwen in aanbouw & 2 adresnodes bestaand gebouw in Vlissingen:
https://osm.org/go/0EmE5Fa_g?m=
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!
Op het Vakantiepark Giethoorn had ik vanaf PDOK 2021 de huisjes ingetekend, maar ik zie ze nu ook in de BAG staan.
Wellicht is een import beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116502714#map=19/52.72567/6.09319
BVD
eggie
gelukt
gedaan, jouw huisje lagen zelfs beter op hun plek, als de standplaats uit de BAG; daarom geometrie niet overgenomen…
(en nog eea in omgeving meegenomen)
geen probleem, was zo opgelost
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren, en het gebouw met o.a. voormalig huisnummer 556 kunnen splitsen?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82371/5.83103&layers=N
BAG: 0268100000040695, 0268100000105977 en 0268100000098466
Alvast dank!
Verzoek import BAG-import van de volgende gebouwen, definitieve geometrie is ingemeten door de landmeter.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84163/4.31909
Planetenlaan 300 t/m 384 in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83515/4.36127
Drogendijk 14B en 14D in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84246/4.35306
Indusstraat 30 en Indusstraat 38 in Spijkenisse, geometrie is gecorrigeerd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82410/4.35164
Beneden Toldijk 3 in Hekelingen
Meerdere panden in het zuiden van Eemnes komen niet overeen met de BAG. De huizen in OSM zijn verkeerd uitgelijnd en lopen over wegen en paden heen:
Verzoek Bag-import voor de volgende gebouwen;
Moormannstraat 104 Lent t/m 154 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187059.05125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105707&detailsObjectId=0268010000104515
Zaligestraat 20 Lent t/m 36 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187059.05125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105722&detailsObjectId=0268010000104574
Nel Petersstraat 60 Lent t/m 20 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187059.05125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105687&detailsObjectId=0268010000104545
Jeannette Geldensstraat 4 Lent t/m 20 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187059.89125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105680&detailsObjectId=0268010000104580
Tine Vastbinderhof 4 Lent t/m 18 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187061.57125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105827&detailsObjectId=0268010000104553
Tine Vastbinderhof 3 Lent t/m 17 https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=187061.57125&geometry.y=430795.859375&zoomlevel=5&objectId=0268100000105692&detailsObjectId=0268010000104561
Welkom:
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116550779
Aan de Indusstraat geen wijzigingen in de BAG gevonden.
Op https://www.openstreetmap.org/way/265872720#map=19/52.39471/4.62752&layers=T is het project “De Meester” bezig. Oude school blijft behouden. Dingen die eraan zaten zijn grotendeels gesloopt en nu zijn ze nieuw aan het bouwen. Zie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=&resultOffset=0&geometry.x=103273.93158766&geometry.y=489924.02346823&zoomlevel=7&objectId=0392100000043359&detailsObjectId=0392010000095610
De bouw is van al deze woningen gestart en dit is in bag viewer ook terug te vinden.
Alleen importverzoeken waarvan vastgesteld is dat de bouw daadwerkelijk aangevangen is: de bouw is daadwerkelijk gestart per 17 januari dit jaar.
Gistermiddag gezien dat het nieuwe hotel aan De Windturbine 10 te Amersfoort in aanbouw is, en zo staat het ook in de BAG. Graag een import, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.16688/5.42495&layers=N