Zou iemand de missende gebouwen van Andantestraat 2A en Crescendostraat 1A te Nijmegen kunnen importeren, en tegelijkertijd alle schuurtjes in het blok tussen de Crescendostraat en de Otto C. Huismanstraat in overeenstemming met BAG kunnen brengen? (Wat ongeveer neerkomt op alle schuurtjes doormidden zagen) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83228/5.81635
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!
gedaan, jouw huisje lagen zelfs beter op hun plek, als de standplaats uit de BAG; daarom geometrie niet overgenomen…
(en nog eea in omgeving meegenomen)
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren, en het gebouw met o.a. voormalig huisnummer 556 kunnen splitsen? https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82371/5.83103&layers=N
BAG: 0268100000040695, 0268100000105977 en 0268100000098466
Alvast dank!