Graag BAG-update van de Columbus 8 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32048/6.63322
Alvast bedankt!
Graag BAG-update van de Columbus 8 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32048/6.63322
Alvast bedankt!
Zag (toevallig) in Vorden (en in de BAG viewer) dat dit project/huizen (HAVO terrein) zijn opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/way/766562233#map=19/52.10738/6.31588
o.a Burgemeester Galleestraat 69 ( 1876100000037781)
Groet
Henk Stoevenbelt
Holten
Gedaan
Graag gedaan
gedaan en omgeving nog eea meegenomen
Er mist nog een pand bij Berlijnse weg 1 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64677/6.74651&layers=N) op de hoek bij de rotonde. Graag een import.
Zou iemand de missende gebouwen van Andantestraat 2A en Crescendostraat 1A te Nijmegen kunnen importeren, en tegelijkertijd alle schuurtjes in het blok tussen de Crescendostraat en de Otto C. Huismanstraat in overeenstemming met BAG kunnen brengen? (Wat ongeveer neerkomt op alle schuurtjes doormidden zagen)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83228/5.81635
Daarnaast graag de gebouwen horende bij:
Tjalie Robinsonstraat 2 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83745/5.81842
Dorpsstraat 104a https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83567/5.81149
Florence Nightingalestraat 5 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83601/5.82286
Alvast dank!
Dankje!
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Gelukkig reageren wij niet op notes aangaande BAG import in OSM.
Graag import van 3 gebouwen in aanbouw & 2 adresnodes bestaand gebouw in Vlissingen:
https://osm.org/go/0EmE5Fa_g?m=
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!
Op het Vakantiepark Giethoorn had ik vanaf PDOK 2021 de huisjes ingetekend, maar ik zie ze nu ook in de BAG staan.
Wellicht is een import beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116502714#map=19/52.72567/6.09319
BVD
eggie
gelukt
gedaan, jouw huisje lagen zelfs beter op hun plek, als de standplaats uit de BAG; daarom geometrie niet overgenomen…
(en nog eea in omgeving meegenomen)
geen probleem, was zo opgelost
Zou iemand het missende gebouw hier kunnen importeren, en het gebouw met o.a. voormalig huisnummer 556 kunnen splitsen?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82371/5.83103&layers=N
BAG: 0268100000040695, 0268100000105977 en 0268100000098466
Alvast dank!
Verzoek import BAG-import van de volgende gebouwen, definitieve geometrie is ingemeten door de landmeter.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84163/4.31909
Planetenlaan 300 t/m 384 in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83515/4.36127
Drogendijk 14B en 14D in Spijkenisse
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84246/4.35306
Indusstraat 30 en Indusstraat 38 in Spijkenisse, geometrie is gecorrigeerd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82410/4.35164
Beneden Toldijk 3 in Hekelingen
Meerdere panden in het zuiden van Eemnes komen niet overeen met de BAG. De huizen in OSM zijn verkeerd uitgelijnd en lopen over wegen en paden heen: