Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116306898
Meegenomen wat volgens BAG in aanbouw is ondertussen. SatPortaal loopt te ver achter mbt controle. Verwijder maar als te veel geïmporteerd.
Graag een import van Zuiderzeestraatweg 506 Wezep.
De oude gebouwen zijn al verwijderd in OSM. Het nieuwe gebouw is al opgeleverd of dat gebeurt op zeer korte termijn (even niet opgelet )
Zou het schuurtje bij 504 ook geimporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46436/5.99541
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=196337.035&geometry.y=497563.745&zoomlevel=7&objectId=0269100000020816&detailsObjectId=0269010000012214
Gedaan en nog wat eromheen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355208
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355217
Het linker gebouw gaf een grotere omtrek aan dan de luchtfoto; denkelijk een ondergrondse parking. DAt heb ik er later afgesneden, vandaar twee changesets.
Verzoek BAG-import voor de hoek Molkenkelder / Stâlpaad Leeuwarden. Het ronde pand daar is gesloopt en vervangen door 10 woningen.
Locatie in OSM: https://www.openstreetmap.org/query?lat=53.17169&lon=5.79481#map=19/53.17136/5.79445&layers=N
Graag BAG-update van de Columbus 8 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32048/6.63322
Alvast bedankt!
Zag (toevallig) in Vorden (en in de BAG viewer) dat dit project/huizen (HAVO terrein) zijn opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/way/766562233#map=19/52.10738/6.31588
o.a Burgemeester Galleestraat 69 ( 1876100000037781)
Groet
Henk Stoevenbelt
Holten
Gedaan
Graag gedaan
gedaan en omgeving nog eea meegenomen
Er mist nog een pand bij Berlijnse weg 1 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64677/6.74651&layers=N) op de hoek bij de rotonde. Graag een import.
Zou iemand de missende gebouwen van Andantestraat 2A en Crescendostraat 1A te Nijmegen kunnen importeren, en tegelijkertijd alle schuurtjes in het blok tussen de Crescendostraat en de Otto C. Huismanstraat in overeenstemming met BAG kunnen brengen? (Wat ongeveer neerkomt op alle schuurtjes doormidden zagen)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83228/5.81635
Daarnaast graag de gebouwen horende bij:
Tjalie Robinsonstraat 2 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83745/5.81842
Dorpsstraat 104a https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83567/5.81149
Florence Nightingalestraat 5 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83601/5.82286
Alvast dank!
Dankje!
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Gelukkig reageren wij niet op notes aangaande BAG import in OSM.
Graag import van 3 gebouwen in aanbouw & 2 adresnodes bestaand gebouw in Vlissingen:
https://osm.org/go/0EmE5Fa_g?m=
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!
Op het Vakantiepark Giethoorn had ik vanaf PDOK 2021 de huisjes ingetekend, maar ik zie ze nu ook in de BAG staan.
Wellicht is een import beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/116502714#map=19/52.72567/6.09319
BVD
eggie
gelukt