Survey vandaag, nieuwbouw bedrijfspanden op bedrijventerrein De Wildeman te Zaltbommel gespot (al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Valeton 2/2a: https://osm.org/go/0EvkUANzF-?layers=N&m=
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116306898
Meegenomen wat volgens BAG in aanbouw is ondertussen. SatPortaal loopt te ver achter mbt controle. Verwijder maar als te veel geïmporteerd.
Graag een import van Zuiderzeestraatweg 506 Wezep.
De oude gebouwen zijn al verwijderd in OSM. Het nieuwe gebouw is al opgeleverd of dat gebeurt op zeer korte termijn (even niet opgelet )
Zou het schuurtje bij 504 ook geimporteerd kunnen worden?
Het linker gebouw gaf een grotere omtrek aan dan de luchtfoto; denkelijk een ondergrondse parking. DAt heb ik er later afgesneden, vandaar twee changesets.
Zou iemand de missende gebouwen van Andantestraat 2A en Crescendostraat 1A te Nijmegen kunnen importeren, en tegelijkertijd alle schuurtjes in het blok tussen de Crescendostraat en de Otto C. Huismanstraat in overeenstemming met BAG kunnen brengen? (Wat ongeveer neerkomt op alle schuurtjes doormidden zagen) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83228/5.81635
Ik denk overigens dat die vele anonieme meldingen afgelopen tijd op osm (voorbeeldje) over nieuwbouwwijken wellicht de nieuwe poging zijn van de geblokkeerde daandejong… Just saying, geen bewijs o.i.d.
Albionkade 160-185 staat in BAG nog op vergunning, maar de bouw hiervan is al wel gestart.
Albionkade 301-352 & Zeilmaker 74 graag importeren.
Jachthavenweg & Bark (overkant van het kanaal) ook graag importeren, alvast bedankt!