Bedankt voor de update!
De bouw van 3 woningen aan de
Frekeweg 1A-1C, Leidschendam
is begonnen. Graag een import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09856&mlon=4.41037#map=19/52.09856/4.41037
B.v.d.
Graag gedaan
In Leiden en omstreken zijn meerdere woningen nog niet uit de BAG geïmporteerd. Graag een import van woningen op de volgende plekken:
https://www.openstreetmap.org/note/2861500
https://www.openstreetmap.org/note/2778451
https://www.openstreetmap.org/note/2778452
De bouw van 10 woningen aan Sterrebos-Rompelenbos
De Plantage te Meteren is begonnen en inmiddels ook als bouw gestart in bAG.
Gaarne import: https://osm.org/go/0EvwD1qm1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Survey vandaag, nieuwbouw bedrijfspanden op bedrijventerrein De Wildeman te Zaltbommel gespot (al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Valeton 2/2a: https://osm.org/go/0EvkUANzF-?layers=N&m=
Wildemanweg 8: https://osm.org/go/0EvkUJfDQ-?layers=N&m=
Gaarne import.
Alvast bedankt!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116306898
Meegenomen wat volgens BAG in aanbouw is ondertussen. SatPortaal loopt te ver achter mbt controle. Verwijder maar als te veel geïmporteerd.
Graag een import van Zuiderzeestraatweg 506 Wezep.
De oude gebouwen zijn al verwijderd in OSM. Het nieuwe gebouw is al opgeleverd of dat gebeurt op zeer korte termijn (even niet opgelet )
Zou het schuurtje bij 504 ook geimporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46436/5.99541
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=196337.035&geometry.y=497563.745&zoomlevel=7&objectId=0269100000020816&detailsObjectId=0269010000012214
Gedaan en nog wat eromheen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355208
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355217
Het linker gebouw gaf een grotere omtrek aan dan de luchtfoto; denkelijk een ondergrondse parking. DAt heb ik er later afgesneden, vandaar twee changesets.
Verzoek BAG-import voor de hoek Molkenkelder / Stâlpaad Leeuwarden. Het ronde pand daar is gesloopt en vervangen door 10 woningen.
Locatie in OSM: https://www.openstreetmap.org/query?lat=53.17169&lon=5.79481#map=19/53.17136/5.79445&layers=N
Graag BAG-update van de Columbus 8 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32048/6.63322
Alvast bedankt!
Zag (toevallig) in Vorden (en in de BAG viewer) dat dit project/huizen (HAVO terrein) zijn opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/way/766562233#map=19/52.10738/6.31588
o.a Burgemeester Galleestraat 69 ( 1876100000037781)
Groet
Henk Stoevenbelt
Holten
Gedaan
Graag gedaan
gedaan en omgeving nog eea meegenomen
Er mist nog een pand bij Berlijnse weg 1 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64677/6.74651&layers=N) op de hoek bij de rotonde. Graag een import.
Zou iemand de missende gebouwen van Andantestraat 2A en Crescendostraat 1A te Nijmegen kunnen importeren, en tegelijkertijd alle schuurtjes in het blok tussen de Crescendostraat en de Otto C. Huismanstraat in overeenstemming met BAG kunnen brengen? (Wat ongeveer neerkomt op alle schuurtjes doormidden zagen)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83228/5.81635
Daarnaast graag de gebouwen horende bij:
Tjalie Robinsonstraat 2 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83745/5.81842
Dorpsstraat 104a https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83567/5.81149
Florence Nightingalestraat 5 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83601/5.82286
Alvast dank!