https://nominatim.org/qa/ - zawiera mrówki na cały świat i kilka innych detektorów
Fajnie sie poprawia znalezione tym błędy. W porównaniu do Osmose zwraca tylko realne problemy.
Aktualizacja raz na 24h
Zachęcam do użycia w swojej okolicy.
https://nominatim.org/qa/ - zawiera mrówki na cały świat i kilka innych detektorów
Fajnie sie poprawia znalezione tym błędy. W porównaniu do Osmose zwraca tylko realne problemy.
Aktualizacja raz na 24h
Zachęcam do użycia w swojej okolicy.
Fajne. Przydałoby się jakieś terowanie powiększeniem. Klawisze +/- nie działają.
I przydałby się import do JOSM.
https://github.com/osm-search/Nominatim-Data-Analyser-Frontend/issues
https://github.com/osm-search/Nominatim-Data-Analyser-Frontend/issues/32 - otworzyłem (możesz dodać w komentarzu tam gdzie ten przycisk byłby najlepszy)
Suwaczek powiększenia już jest. Działa też powiększanie i oddalanie na touchpadzie.
Warstwa “addr:street wrong name” potrafi dawać fałszywie błędne punkty, jeśli znajdzie bliższą ulicę, niż rzeczywista prawidłowa. Przykład:
https://nominatim.org/qa/#map=18.16/53.70/18.98&layer=addr_street_wrong_name
Warstwa “addr:street wrong name” pokazuje błąd, jeśli wrysowana jest prawidłowa droga z nazwą ulicy, ale droga jest z tagiem highway=proposed. Mrówki ukrywają taki błąd. Z doświadczenia z mrówkami: taki punkt adresowy, to może być budynek stojący przy ulicy głównej, ale z adresem przy nowej ulicy, która jeszcze nie powstała i jest w fazie nazwy nadanej przez gminę.
Ale generalnie bardzo przydatne narzędzie. Jak będzie częstsze odświeżanie i import do JOSM, to już będzie bajka.
Dziwne, mi nic nie raportuje tam
Oddal dość mocno, odśwież i przybliż. Rzeczywiście pod linkiem nie widać.
A jest tam ulica Miłosna? Nie widzę w pobliżu, to nie ma być addr:place=Miłosna?
Jest ulica Miłosna (główna w kierunku miasta). Jest to na pograniczu dwóch miejscowości i gmin, a granica przebiega wschodnią częścią DK55.
Cały teren północno-wschodni po stronie miasta, to ulica Miłosna.