Ik heb geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116158867 en een terugmelding kan je ook doen bij https://www.verbeterdekaart.nl denk ik. Of daar snel op geageerd wordt weet ik niet natuurlijk.
Ik heb geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116158867
Dank!
Je kunt nu goed het verschil tussen BAG en PDOK zien. Daar kan ik wat mee.
Marc.
Marktveldplein Vught - nieuwbouw.
Op dit plein komt een enorm complex van woningen en de bestaande bouw is verdwenen.
Er ligt een tijdelijke AH/Etos.
Ik weet niet of een BAG import daar op dit moment nodig is, want de kaart laat redelijk zien wat er aan de hand is.
Maar er ligt wel een stapel van 37 (op dit moment) niet bestaande adressen verspreid over het plein.
Ik heb ze en beetje opgeschoven naar het noorden, zodat ze nu op de nog wel bestaande) marktveldpassage liggen.
Moeten die adressen niet weg? Weet niet wat daarvan in de BAG staat.
Ik heb alles wat nieuw is geïmporteerd en alle adressen (import 2014) verwijderd.
De tijdelijke AH zal ik nog even naar kijken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116159152
[edit] Ik zie dat je de tijdelijke AH al zelf getekend had; heb de omtrek een beetje adhv BGT aangepast, hoewel die volgens mij in de ZW-hoek niet correct is, maar ja: het is maar tijdelijk.
Ik heb alles wat nieuw is geïmporteerd en alle adressen (import 2014) verwijderd.
Opnieuw dank.
Ik mijn oude construction=* weggehaald omdat die onder de nieuwe import nog was te zien, maar het vreemde is nu dat de nieuwe import, met:
construction=building
building=apartments (was “yes” maar dat heb ik aangepast)
Niet als constructie op de kaart is te zien.
Marc.
Zou iemand de noordelijke gebouwen van De Kroon van Noord opnieuw willen importeren, met name:
https://www.openstreetmap.org/way/445141677
https://www.openstreetmap.org/way/445141676
https://www.openstreetmap.org/way/445141675
De outline klopt niet en zover ik op bagviewer kan zien is inmiddels BAG bijgewerkt.
Zou wel goed zijn als de extra tags van deze drie gebouwen (building:, height, roof:) worden overgenomen op de nieuwe import.
Zou iemand de noordelijke gebouwen van De Kroon van Noord opnieuw willen importeren, met name:
De outline klopt niet en zover ik op bagviewer kan zien is inmiddels BAG bijgewerkt.
Zou wel goed zijn als de extra tags van deze drie gebouwen (building:, height, roof:) worden overgenomen op de nieuwe import.
Omdat in de BAG-omtrekken ook de grasbedekte parkeergarage zit, van de apartementen-gedeeltes maar building:part gemaakt met de bestaande tags. En aparte building:part-s voor de gagages.
(Normaal worden trouwens bij de BAG-update de outlines netjes geupdated met behoud van historie en tags [als het goed is…] met geometrie-vervangen)
Over paar dagen maar eens kijken met bv.f4demo eens kijken of het er nu beter uitziet!
Ook nieuwbouw op locatie voormalig Postkantoor aan Schipholweg gelijk meegenomen - dat schiet ook aardig op.
Bedankt voor de update!
De bouw van 3 woningen aan de
Frekeweg 1A-1C, Leidschendam
is begonnen. Graag een import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09856&mlon=4.41037#map=19/52.09856/4.41037
B.v.d.
De bouw van 3 woningen aan de
Frekeweg 1A-1C, Leidschendam
is begonnen. Graag een import.
Graag gedaan
In Leiden en omstreken zijn meerdere woningen nog niet uit de BAG geïmporteerd. Graag een import van woningen op de volgende plekken:
https://www.openstreetmap.org/note/2861500
https://www.openstreetmap.org/note/2778451
https://www.openstreetmap.org/note/2778452
De bouw van 10 woningen aan Sterrebos-Rompelenbos
De Plantage te Meteren is begonnen en inmiddels ook als bouw gestart in bAG.
Gaarne import: https://osm.org/go/0EvwD1qm1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Survey vandaag, nieuwbouw bedrijfspanden op bedrijventerrein De Wildeman te Zaltbommel gespot (al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Valeton 2/2a: https://osm.org/go/0EvkUANzF-?layers=N&m=
Wildemanweg 8: https://osm.org/go/0EvkUJfDQ-?layers=N&m=
Gaarne import.
Alvast bedankt!
De bouw van 10 woningen aan Sterrebos-Rompelenbos
De Plantage te Meteren is begonnen en inmiddels ook als bouw gestart in bAG.
Gaarne import: https://osm.org/go/0EvwD1qm1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116306898
Meegenomen wat volgens BAG in aanbouw is ondertussen. SatPortaal loopt te ver achter mbt controle. Verwijder maar als te veel geïmporteerd.
Survey vandaag, nieuwbouw bedrijfspanden op bedrijventerrein De Wildeman te Zaltbommel gespot (al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Valeton 2/2a: https://osm.org/go/0EvkUANzF-?layers=N&m=
Wildemanweg 8: https://osm.org/go/0EvkUJfDQ-?layers=N&m=
Gaarne import.
Alvast bedankt!
Gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116307129
En paar dingen meer er omheen.
In Leiden en omstreken zijn meerdere woningen nog niet uit de BAG geïmporteerd. Graag een import van woningen op de volgende plekken:
https://www.openstreetmap.org/note/2861500
https://www.openstreetmap.org/note/2778451
https://www.openstreetmap.org/note/2778452
Ah, deze nog gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116307516
Graag een import van Zuiderzeestraatweg 506 Wezep.
De oude gebouwen zijn al verwijderd in OSM. Het nieuwe gebouw is al opgeleverd of dat gebeurt op zeer korte termijn (even niet opgelet )
Zou het schuurtje bij 504 ook geimporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46436/5.99541
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=196337.035&geometry.y=497563.745&zoomlevel=7&objectId=0269100000020816&detailsObjectId=0269010000012214
Gedaan en nog wat eromheen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355208
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116355217
Het linker gebouw gaf een grotere omtrek aan dan de luchtfoto; denkelijk een ondergrondse parking. DAt heb ik er later afgesneden, vandaar twee changesets.
Verzoek BAG-import voor de hoek Molkenkelder / Stâlpaad Leeuwarden. Het ronde pand daar is gesloopt en vervangen door 10 woningen.
Locatie in OSM: https://www.openstreetmap.org/query?lat=53.17169&lon=5.79481#map=19/53.17136/5.79445&layers=N
Graag BAG-update van de Columbus 8 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32048/6.63322
Alvast bedankt!
Zag (toevallig) in Vorden (en in de BAG viewer) dat dit project/huizen (HAVO terrein) zijn opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/way/766562233#map=19/52.10738/6.31588
o.a Burgemeester Galleestraat 69 ( 1876100000037781)
Groet
Henk Stoevenbelt
Holten