Op dit plein komt een enorm complex van woningen en de bestaande bouw is verdwenen.
Er ligt een tijdelijke AH/Etos.
Ik weet niet of een BAG import daar op dit moment nodig is, want de kaart laat redelijk zien wat er aan de hand is.
Maar er ligt wel een stapel van 37 (op dit moment) niet bestaande adressen verspreid over het plein.
Ik heb ze en beetje opgeschoven naar het noorden, zodat ze nu op de nog wel bestaande) marktveldpassage liggen.
Moeten die adressen niet weg? Weet niet wat daarvan in de BAG staat.
[edit] Ik zie dat je de tijdelijke AH al zelf getekend had; heb de omtrek een beetje adhv BGT aangepast, hoewel die volgens mij in de ZW-hoek niet correct is, maar ja: het is maar tijdelijk.
Opnieuw dank.
Ik mijn oude construction=* weggehaald omdat die onder de nieuwe import nog was te zien, maar het vreemde is nu dat de nieuwe import, met:
construction=building
building=apartments (was “yes” maar dat heb ik aangepast)
Niet als constructie op de kaart is te zien.
Omdat in de BAG-omtrekken ook de grasbedekte parkeergarage zit, van de apartementen-gedeeltes maar building:part gemaakt met de bestaande tags. En aparte building:part-s voor de gagages.
(Normaal worden trouwens bij de BAG-update de outlines netjes geupdated met behoud van historie en tags [als het goed is…] met geometrie-vervangen)
Over paar dagen maar eens kijken met bv.f4demo eens kijken of het er nu beter uitziet!
Ook nieuwbouw op locatie voormalig Postkantoor aan Schipholweg gelijk meegenomen - dat schiet ook aardig op.
Survey vandaag, nieuwbouw bedrijfspanden op bedrijventerrein De Wildeman te Zaltbommel gespot (al staat BAG nog op bouwvergunning verleend):
Valeton 2/2a: https://osm.org/go/0EvkUANzF-?layers=N&m=
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116306898
Meegenomen wat volgens BAG in aanbouw is ondertussen. SatPortaal loopt te ver achter mbt controle. Verwijder maar als te veel geïmporteerd.
Graag een import van Zuiderzeestraatweg 506 Wezep.
De oude gebouwen zijn al verwijderd in OSM. Het nieuwe gebouw is al opgeleverd of dat gebeurt op zeer korte termijn (even niet opgelet )
Zou het schuurtje bij 504 ook geimporteerd kunnen worden?
Het linker gebouw gaf een grotere omtrek aan dan de luchtfoto; denkelijk een ondergrondse parking. DAt heb ik er later afgesneden, vandaar twee changesets.