Kan iemand de nieuwe gebouwen hier importeren? https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82907/5.84737
Dobbelmannweg 7 - 9E Nijmegen
BAG 0268100000106043 & 0268100000106042
Bouw redelijk ver gevorderd (ondanks dat BAG het op ‘vergunning verleend’ heeft staan)
Let op: deze woningen worden gezien de plaats van de heipalen en kadastrale kaart een flink eind naar achteren gerealiseerd tov BAG. Terugmelding ingediend.
In dit vakantiepark zijn inmiddels meer dan 200 nieuwe woningen en vakantieverblijven gekomen.
Kan er een BAG update worden gedaan?
Het gaat om Residence de Leuvert en Landgoed de Zandleij. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65351/5.23271
Dank!
Er is een nieuw appartementencomplex op de Langenkamp in Losser, op de plek waar nu deze “landuse=construction” staat. Het is deze week opgeleverd dus is zo goed als af. Kan iemand dit voor mij importeren?
Bedankt.
Op de laatste luchtfoto’s staan op Residence de Leuvert veel meer panden (vakantiehuisjes) dan de BAG importeert. Zo’n 40% ontbreekt. Mss eerst een terugmelding doen?
Voor de Zandleij geldt dat op de luchtfoto voor heel veel gebouwen (90%) nog geen enkele activiteiten te zien zijn terwijl BAG “construction” aangeeft.
Denk dat ik onderbroken was in de huis situatie en geen ‘gedaan’ heb gemeld (maar nu eerst wat werk dingen doen waar ik wel voor betaald word ) Later meer.
EDIT: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116074934
Ik liep tegen hetzelfde op bij nieuwbouw op Europarcs te Kerkdriel (https://osm.org/go/0EvkmKpAl-?layers=N&m=), wellicht zelfde issue. Huisjes worden vergunningvrij gebouwd, dus op voorhand niet in de BAG. Moeten na bouw wel gemeld worden bij de gemeente en dan worden ze alsnog in BAG opgenomen, maar daar loopt het vaak mis. Hiervoor ook een terugmelding gedaan in de BAG. Toegezegd dat hier na gekeken wordt.
Ik heb gisteren het gehele terrein van Residence de Leuvert opnieuw ingetekend, want daar lag nog landuse=grass van 3dshapes uit 2010 waar niets meer van klopte.
Wegen nu ingevoerd op basis van recente luchtfoto’s en bestaande gebouwen van de juiste (extra) tags voorzien waar nodig.
Zou jij toch een import van de vakantiewoningen kunnen doen vanuit de BAG om te zien wat er klopt. Als ik over het terrein fiets is er niet veel plek meer om nog wat neer te zetten, dus het terrein is “af”.
Ik kan trouwens niet goed vinden waar ik die terugmelding moet doen, want als er geen gebouw is kun je toch ook geen terugmelding doen?