Kan iemand de nieuwe gebouwen hier importeren? https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82907/5.84737
Dobbelmannweg 7 - 9E Nijmegen
BAG 0268100000106043 & 0268100000106042
Bouw redelijk ver gevorderd (ondanks dat BAG het op ‘vergunning verleend’ heeft staan)
Let op: deze woningen worden gezien de plaats van de heipalen en kadastrale kaart een flink eind naar achteren gerealiseerd tov BAG. Terugmelding ingediend.
In dit vakantiepark zijn inmiddels meer dan 200 nieuwe woningen en vakantieverblijven gekomen.
Kan er een BAG update worden gedaan?
Het gaat om Residence de Leuvert en Landgoed de Zandleij. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65351/5.23271
Dank!
Er is een nieuw appartementencomplex op de Langenkamp in Losser, op de plek waar nu deze “landuse=construction” staat. Het is deze week opgeleverd dus is zo goed als af. Kan iemand dit voor mij importeren?
Bedankt.
Op de laatste luchtfoto’s staan op Residence de Leuvert veel meer panden (vakantiehuisjes) dan de BAG importeert. Zo’n 40% ontbreekt. Mss eerst een terugmelding doen?
Voor de Zandleij geldt dat op de luchtfoto voor heel veel gebouwen (90%) nog geen enkele activiteiten te zien zijn terwijl BAG “construction” aangeeft.