Graag BAG import voor de volgende, reeds opgeleverde bedrijfspanden:
Boswoning 2 t/m 7 Honselersdijk
Ik heb de panden waarvan de lijnen op de laatste satellietfoto (sep/okt '21) geïmporteerd. Van de andere panden nog niets zichtbaar op die satellietfoto. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115995981
Probeer het na een paar maanden nog eens.
Dankjewel! Doe ik.
Graag BAG import van de volgende nieuwbouw: Prinsenland 1 t/m 27 in Honselersdijk
Bij deze (en nog paar dingen meer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115998329
Hier mag nog wel wat meer uitgelijnd worden
Kan iemand de nieuwe gebouwen hier importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82907/5.84737
Dobbelmannweg 7 - 9E Nijmegen
BAG 0268100000106043 & 0268100000106042
Bouw redelijk ver gevorderd (ondanks dat BAG het op ‘vergunning verleend’ heeft staan)
Alvast dank!
Kan iemand de nieuwe gebouwen hier importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82907/5.84737
Dobbelmannweg 7 - 9E Nijmegen
BAG 0268100000106043 & 0268100000106042
Bouw redelijk ver gevorderd (ondanks dat BAG het op ‘vergunning verleend’ heeft staan)
Alvast dank!
Snel voor dagafsluiting: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116000076
Goedemorgen, graag BAG import voor Schoorlaan 42 t/m 84 in Leischendam
Let op: deze woningen worden gezien de plaats van de heipalen en kadastrale kaart een flink eind naar achteren gerealiseerd tov BAG. Terugmelding ingediend.
Goedemorgen, graag BAG import voor Schoorlaan 42 t/m 84 in Leidschendam
Nog onverschoven dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116038195
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/node/2796135373
status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/83526715
status: bouw gestart
Graag updates voor Breda Waterloostraat 27 t/m 51 en 55 t/m 79
In dit vakantiepark zijn inmiddels meer dan 200 nieuwe woningen en vakantieverblijven gekomen.
Kan er een BAG update worden gedaan?
Het gaat om Residence de Leuvert en Landgoed de Zandleij.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65351/5.23271
Dank!
Er is een nieuw appartementencomplex op de Langenkamp in Losser, op de plek waar nu deze “landuse=construction” staat. Het is deze week opgeleverd dus is zo goed als af. Kan iemand dit voor mij importeren?
Bedankt.
In dit vakantiepark zijn inmiddels meer dan 200 nieuwe woningen en vakantieverblijven gekomen.
Kan er een BAG update worden gedaan?
Het gaat om Residence de Leuvert en Landgoed de Zandleij.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65351/5.23271
Dank!
Marc,
Ik zie een paar rare dingen:
- Op de laatste luchtfoto’s staan op Residence de Leuvert veel meer panden (vakantiehuisjes) dan de BAG importeert. Zo’n 40% ontbreekt. Mss eerst een terugmelding doen?
- Voor de Zandleij geldt dat op de luchtfoto voor heel veel gebouwen (90%) nog geen enkele activiteiten te zien zijn terwijl BAG “construction” aangeeft.
Enig idee?
Martin
Graag updates voor Breda Waterloostraat 27 t/m 51 en 55 t/m 79
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=116093589
Gaarne de volgende keer een plaatsmarkering meesturen in je verzoek: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60655&mlon=4.77982#map=19/51.60655/4.77982
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/node/2796135373
status: bouw gestarthttps://www.openstreetmap.org/way/83526715
status: bouw gestart
Is dit toevallig hetzelfde verzoek als het volgende van fietswim, of zie ik iets over het hoofd?