Gedaan, incl. wat landuse: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547819
Dank je wel!
Wat gek dat dat landgebruik is verdwenen, die had ik er net bij zitten priegelen. Heb ik, mijn overmatig controlgebruik ten spijt, per ongeluk toch dingen vastgeplakt aan gebouwcontouren?
Inmiddels weer hersteld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64642/5.69647
tennisveldes zijn verwijderd en gebouwen in aanbouw.
dit wordt industrie terrein.
dank voor de import.
Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547677
Landuse gaarne verder aanpassen.Dank je wel!
Wat gek dat dat landgebruik is verdwenen, die had ik er net bij zitten priegelen. Heb ik, mijn overmatig controlgebruik ten spijt, per ongeluk toch dingen vastgeplakt aan gebouwcontouren?
Inmiddels weer hersteld.
Je had inderdaad deels landgebruik aan gebouwen vastgeplakt, dan wel er een ‘spleet’ tussen gelaten. Als de gebouwen dan weer geïmporteerd worden gaat het fout.
Overigens kun je gebouwen gewoon in/over elke landuse zetten en is er (dus) geen noodzaak om de landuse netjes, node voor node aan te laten leggen.
Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.
Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?
Bedankt alvast!
Verzoek BAG import. Bron: BAGviewer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05641&mlon=4.53241#map=18/52.05641/4.53241&layers=N
Woningen aan het Tjeukemeer en Sneekermeer 29-41 zijn opgeleverd.
Moet nog gaan kijken of de bouwhekken (helemaal) weg zijn, status wegen, etc.
Dank alvast!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64642/5.69647
tennisveldjes zijn verwijderd en gebouwen in aanbouw.
dit wordt industrie terrein.dank voor de import.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627106
Eventueel te veel / onterecht geïmporteerd gaarne zelf verwijderen. (Ik heb niet alles op sat. foto kunnen zien, dus je eigen waarneming telt.)
Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?Bedankt alvast!
Wijkje geüpdate. Laat maar weten als ik iets vergeten ben. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627283
Verzoek BAG import. Bron: BAGviewer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05641&mlon=4.53241#map=18/52.05641/4.53241&layers=N
Woningen aan het Tjeukemeer en Sneekermeer 29-41 zijn opgeleverd.
Moet nog gaan kijken of de bouwhekken (helemaal) weg zijn, status wegen, etc.Dank alvast!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627453
Ik denk dat er van wat meer panden in de omgeving de status nog geüpdate kan worden.
BikePC:Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?Bedankt alvast!
Wijkje geüpdate. Laat maar weten als ik iets vergeten ben. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627283
Hoi Martin, bedankt zover. Er zijn echter nog wat omissies:
- graag nog import van de huizen Waterhoen nrs. 7,8 en 20 (status: bouw gestart). Van de overige huizen heb ik de status handmatig bijgewerkt (ref. BAG).
- op de huizen Aalscholver, Pijlstaart, Brilduiker, Krooneend, Kuifeend (even nrs.) ontbreken de adresnodes
- van de huizen Pijlstaart 22 en 24 zijn er wel de adresnodes, maar de 'building’s met BAG gegevens ontbreken. Waar nodig heb ik aan de Pijlstaart de status ook bijgewerkt (ref. BAG).
Martin Borsje: BikePC:Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?Bedankt alvast!
Wijkje geüpdate. Laat maar weten als ik iets vergeten ben. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627283
Hoi Martin, bedankt zover. Er zijn echter nog wat omissies:
- graag nog import van de huizen Waterhoen nrs. 7,8 en 20 (status: bouw gestart). Van de overige huizen heb ik de status handmatig bijgewerkt (ref. BAG).
- op de huizen Aalscholver, Pijlstaart, Brilduiker, Krooneend, Kuifeend (even nrs.) ontbreken de adresnodes
- van de huizen Pijlstaart 22 en 24 zijn er wel de adresnodes, maar de 'building’s met BAG gegevens ontbreken. Waar nodig heb ik aan de Pijlstaart de status ook bijgewerkt (ref. BAG).
Haastige spoed…
Nu https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114645117 zou het beter moeten zijn.
Hoi Martin,
Haastige spoed…
Nu https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114645117 zou het beter moeten zijn.
Prima zo. Een 10 en een griffel
BikePC:Verzoek BAG import. Bron: BAGviewer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05641&mlon=4.53241#map=18/52.05641/4.53241&layers=N
Woningen aan het Tjeukemeer en Sneekermeer 29-41 zijn opgeleverd.
Moet nog gaan kijken of de bouwhekken (helemaal) weg zijn, status wegen, etc.Dank alvast!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627453
Ik denk dat er van wat meer panden in de omgeving de status nog geüpdate kan worden.
Slechts 1 huis kunnen vinden dat al geruime tijd bewoond is en nog op ‘construction’ stond. Verder wat landuse en voetpaden, maar nog meer te doen daar…
Zaltbommel, nieuwbouw aan de Kerkstraat (7, 7a en 7b)
Gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvPivD7~?layers=N&m=
(wel jammer van die mooie stadstuin)
Alvast bedankt!
Zaltbommel, nieuwbouw aan de Kerkstraat (7, 7a en 7b)
gedaan
Verzoek BAG Inporteren
De bouw is gestart
Nieuwbouw Aldi Meteren
Rijkstraatweg 72, Meteren
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87183/5.28977
Graag BAG Importeren nieuwbouw 35 woningen, Meteren
De bouw is gestart
Projectnaam: Bastide 6
Aangrenzende straten: Bentinckshof, De Poort, Ravelijn en Bolwerk,
Bron: https://www.levenindeplantage.nl/nieuws/2095073.aspx?t=Start-bouw-De-Bastide-6
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86833/5.29488
Verzoek BAG Importeren
Oudenhof, Geldermalsen
Nieuwbouw Fruit Tech Campus
https://www.gelderlander.nl/rivierenland/eerste-paal-bij-eerste-verjaardagsfeestje-fruit-tech-campus~ac388bbf/
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87708/5.26775
Een startende mapper heeft net de Jumbo toegevoegd, maar het gebouw ontbreekt nog aan de Zürichstraat 11 in Sittard
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/114788258#map=19/50.99368/5.84288
BVD
eggie
Een startende mapper heeft net de Jumbo toegevoegd, maar het gebouw ontbreekt nog aan de Zürichstraat 11 in Sittard
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/114788258#map=19/50.99368/5.84288BVD
eggie