en nog eea in de omgeving meegenomen
CJ Tmmr, Bedankt voor de moeite.
Klopt volgens mij, er waren dus nog meer gebouwen die misten.
Alleen moet https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40513&mlon=6.63437#map=19/52.40513/6.63437 nog wel gedaan worden.
Alleen moet https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 13/6.63437 nog wel gedaan worden.
ook erbij gedaan (duidelijk te zien op sat-foto) en nog wat aan andere kant van N36
Jacobus Spijkerdreef 430 Hoofddorp
Jacobus Spijkerdreef 412 Hoofddorp
Dirk Storklaan 63/63A Hoofddorp
Dirk Storklaan 5 Hoofddorp
Jacobus Ahrendlaan 3 Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.2888/4.6778&layers=N
Jacobus Spijkerdreef 430 Hoofddorp
Jacobus Spijkerdreef 412 Hoofddorp
Dirk Storklaan 63/63A Hoofddorp
Dirk Storklaan 5 Hoofddorp
Jacobus Ahrendlaan 3 Hoofddorp
Weer een stukje Haarlemmermeerpolder naar de kn****
De woonbuurt rondom het Missiehuis in Hoorn is klaar.
Het missiehuis zelf heeft ook een serre erbij gekregen.
Kan iemand de definitieve contouren toevoegen aan de kaart?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64812/5.04145&layers=N
Dank u zeer, weer!
Zou iemand de missende gebouwtjes hier kunnen importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86275/4.98067
Alvast dank!
In Rotterdam Alexander missen drie kantoorgebouwen langs de Zevenkampsweg:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.96234&mlon=4.56543#map=19/51.96234/4.56543
Zou iemand die willen importeren?
De woonbuurt rondom het Missiehuis in Hoorn is klaar.
Het missiehuis zelf heeft ook een serre erbij gekregen.Kan iemand de definitieve contouren toevoegen aan de kaart?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64812/5.04145&layers=N
Dank u zeer, weer!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547677
Landuse gaarne verder aanpassen.
Zou iemand de missende gebouwtjes hier kunnen importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86275/4.98067Alvast dank!
Gedaan, incl. wat landuse: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547819
In Rotterdam Alexander missen drie kantoorgebouwen langs de Zevenkampsweg:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.96234&mlon=4.56543#map=19/51.96234/4.56543
Zou iemand die willen importeren?
Nu niet meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547867
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547677
Landuse gaarne verder aanpassen.
Dank je wel!
Wat gek dat dat landgebruik is verdwenen, die had ik er net bij zitten priegelen. Heb ik, mijn overmatig controlgebruik ten spijt, per ongeluk toch dingen vastgeplakt aan gebouwcontouren?
Inmiddels weer hersteld.
In Rotterdam Alexander missen drie kantoorgebouwen langs de Zevenkampsweg:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.96234&mlon=4.56543#map=19/51.96234/4.56543Nu niet meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547867
Bedankt!
De link klopt niet maar ze zijn er wel incl. het dak van Shell, goede link.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64642/5.69647
tennisveldes zijn verwijderd en gebouwen in aanbouw.
dit wordt industrie terrein.
dank voor de import.
Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114547677
Landuse gaarne verder aanpassen.Dank je wel!
Wat gek dat dat landgebruik is verdwenen, die had ik er net bij zitten priegelen. Heb ik, mijn overmatig controlgebruik ten spijt, per ongeluk toch dingen vastgeplakt aan gebouwcontouren?
Inmiddels weer hersteld.
Je had inderdaad deels landgebruik aan gebouwen vastgeplakt, dan wel er een ‘spleet’ tussen gelaten. Als de gebouwen dan weer geïmporteerd worden gaat het fout.
Overigens kun je gebouwen gewoon in/over elke landuse zetten en is er (dus) geen noodzaak om de landuse netjes, node voor node aan te laten leggen.
Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.
Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?
Bedankt alvast!
Verzoek BAG import. Bron: BAGviewer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05641&mlon=4.53241#map=18/52.05641/4.53241&layers=N
Woningen aan het Tjeukemeer en Sneekermeer 29-41 zijn opgeleverd.
Moet nog gaan kijken of de bouwhekken (helemaal) weg zijn, status wegen, etc.
Dank alvast!
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64642/5.69647
tennisveldjes zijn verwijderd en gebouwen in aanbouw.
dit wordt industrie terrein.dank voor de import.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627106
Eventueel te veel / onterecht geïmporteerd gaarne zelf verwijderen. (Ik heb niet alles op sat. foto kunnen zien, dus je eigen waarneming telt.)
Verzoek BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00483&mlon=4.43712#map=17/52.00483/4.43712&layers=N
In de vogelbuurt in Pijnacker zijn op een klein stukje na (Van Buijsenlaan - Brilduiker even nummers en nog enkele aan de Waterhoen) alle huizen opgeleverd. Bron: BAGviewer.Ik heb de bouwterreinen aangepast en de ‘construction’ van de relevante wegen afgehaald, maar de al aangebrachte klassificaties als ‘residential’ en ‘path’ laten staan en waar duidelijk zichtbaar op de PDOK 7,5cm latest foto’s ook enkele parkeerplaatsen ingetekend. Of dit allemaal correct is, zou nog gesurveyed moeten worden.
Iets voor iemand die ter plaatse bekend is (A67-A67)?Bedankt alvast!
Wijkje geüpdate. Laat maar weten als ik iets vergeten ben. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114627283