Zo te zien is verzoek voor Harenstraat nr. 1 te Zuilichem ook aan de aandacht ontsnapt
Verzoek voor import: https://osm.org/go/0EvM1AkqF–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Zo te zien is verzoek voor Harenstraat nr. 1 te Zuilichem ook aan de aandacht ontsnapt
Verzoek voor import: https://osm.org/go/0EvM1AkqF–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Nieuw parkdeel in Beekbergen:
Hoge Bergweg 16 BW02 t/m BW24 Beekbergen
Graag BAG update
Stakenburgstraat 2, Breugel
Status: bouwgestart
Achterste gebouw is een tijdelijke bouwkeet
https://www.openstreetmap.org/node/242546749
Nieuwestraat 70, Son
BAGID: 0848100000022664
Status: bouw gereed
Tijdelijke husivesting
https://www.openstreetmap.org/way/83513136
Bijenlaan 48
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796433600
Ekkersrijt 2080, Son en Breugel
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/83513105
Ekkersrijt 3101, Son en Breugel
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/node/8257517109
Nieuw parkdeel in Beekbergen:
Hoge Bergweg 16 BW02 t/m BW24 Beekbergen
staan erop
Graag BAG update
Stakenburgstraat 2, Breugel
Status: bouwgestart
Achterste gebouw is een tijdelijke bouwkeet
https://www.openstreetmap.org/node/242546749Nieuwestraat 70, Son
BAGID: 0848100000022664
Status: bouw gereed
Tijdelijke husivesting
https://www.openstreetmap.org/way/83513136Bijenlaan 48
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796433600Ekkersrijt 2080, Son en Breugel
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/83513105Ekkersrijt 3101, Son en Breugel
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/node/8257517109
eea en omgeving bijgewerkt
Graag een update van de nieuwe villa’s op het Landgoed Kraaiveld en dat valt onder Woudrichem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80423/4.96861&layers=N
BVD
Eggie
Gaarne update van gebouwen op bedrijventerrein Slimwei te Waardenburg:
Koeweistraat 6h t/m 6r: https://osm.org/go/0EvPtE~ng-?layers=N&m=
Zandweistraat 1 t/m 9 en nrs. 11: https://osm.org/go/0EvPnx51l-?layers=N&m=
(in BAG nog op bouwvergunning, maar ter plekke duidelijk bouwactiviteiten te zien).
Alvast bedankt!
Mag ik een invoer voor Boekdrukkersgilde 17 en 19, 3994 XT in Houten.
Dank!
Graag een update van de nieuwe villa’s op het Landgoed Kraaiveld en dat valt onder Woudrichem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80423/4.96861&layers=NBVD
Eggie
Gaarne update van gebouwen op bedrijventerrein Slimwei te Waardenburg:
Koeweistraat 6h t/m 6r: https://osm.org/go/0EvPtE~ng-?layers=N&m=Zandweistraat 1 t/m 9 en nrs. 11: https://osm.org/go/0EvPnx51l-?layers=N&m=
(in BAG nog op bouwvergunning, maar ter plekke duidelijk bouwactiviteiten te zien).Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412742 en https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412802
Boekdrukkersgilde
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412876 Gaarne de volgende keer een locator in je verzoek toevoegen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03063&mlon=5.17487#map=19/52.03062/5.17487&layers=N
Dit gebouw in Helmond is nogal grof ingetekend door een iD-mapper. De BAG-geometrie is anders. Een import is daarom gewenst.
Alvast bedankt!
Dit gebouw in Helmond is nogal grof ingetekend door een iD-mapper. De BAG-geometrie is anders. Een import is daarom gewenst.
Alvast bedankt!
Gebouw is geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40638&mlon=6.63314#map=19/52.40638/6.63314
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40513&mlon=6.63437#map=19/52.40513/6.63437
Op beide locaties mist een gebouw.
Bij voorbaat dank voor het importeren.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40638&mlon=6.63314#map=19/52.40638/6.63314
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40513&mlon=6.63437#map=19/52.40513/6.63437Op beide locaties mist een gebouw.
Bij voorbaat dank voor het importeren.
Er stonden 3 gebouwen op bouwvergunnning verleend voor deze locaties.
Die heb ik alledrie geïmporteerd.
Gaarne dat gebouw verwijderen, dat er niet moest zijn.
Velddriel aan de Hoevenseweg 11 zijn een 7-tal huisjes gebouwd voor arbeidsmigranten en in middels in gebruik (survey vandaag, ondanks status BAG nog op bouwvergunning). Laatste satellietfoto ook al te zien.
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvkCHqsQ-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
N.a.v. een artikeltje heb ik twee keramieken muurkunstwerken toegevoegd in Wognum. Eén van de panden is thans een appartementengebouw, maar nog zonder de bijbehorende huisnummers.
Kan iemand deze nummeren? (en het fietsenhok importeren)
https://www.openstreetmap.org/way/276869578#map=19/52.68189/5.02807&layers=N
Dank!
Kerkdriel: aan de Meikersstraat zijn de woningen 17 t/m 31 in aanbouw, gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvkhRyzg-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Velddriel aan de Hoevenseweg 11 zijn een 7-tal huisjes gebouwd voor arbeidsmigranten en in middels in gebruik (survey vandaag, ondanks status BAG nog op bouwvergunning). Laatste satellietfoto ook al te zien.
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvkCHqsQ-?layers=N&m=Alvast bedankt!
Geïmporteerd