Oops, met teveel dingen tegelijk bezig (?): tnx for the wakeup call
Martin Borsje: jb54osm:Ziekenhuis Bronovo mist de noordelijkste uitbreiding
Bronovolaan 5, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10190&mlon=4.31815#map=19/52.10190/4.31815
B.v.d.Is door Frank, zonder terugmelding :/, geïmporteerd.
Oops, met teveel dingen tegelijk bezig (?): tnx for the wakeup call
Och, ik had de achavi gezien, dus ik wist dat hij klaar was
Schermerweg 84-96 te Alkmaar is sinds juni in aanbouw, maar staat nog niet op de kaart. Kan iemand daarvoor zorgen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62572&mlon=4.76203#map=18/52.62572/4.76203
Dank!
Schermerweg 84-96 te Alkmaar is sinds juni in aanbouw, maar staat nog niet op de kaart. Kan iemand daarvoor zorgen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62572&mlon=4.76203#map=18/52.62572/4.76203
Dank!
Daar kan ik wel voor zorgen.
Is gedaan.
Nieuwe huisjes op Landal Heideheuvel
Hoge Bergweg 30-401 t/m 30-410, Beekbergen
Hoge Bergweg 30-215
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.13902/6.00500
Dank
Verzoek Bag import
[mod edit]
Verzoek is afgewezen en verwijderd. Zie ook een eerdere respons waarop nog steeds geen antwoord gekomen is:
Martin Borsje wrote:
Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
Nieuwe huisjes op Landal Heideheuvel
Hoge Bergweg 30-401 t/m 30-410, Beekbergen
Hoge Bergweg 30-215
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.13902/6.00500
Dank
The Revenge of the Importinator, Strikes Back: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114151384
Landal is a safe haven again, pfew.
Enne, deze huisjes in het zuiden van het park?: nummers 16-BWxx
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13685&mlon=6.00969#map=18/52.13685/6.00969
Ik zie een en ander op de sat foto’s.
Enne, deze huisjes in het zuiden van het park?: nummers 16-BWxx
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13685&mlon=6.00969#map=18/52.13685/6.00969
Ik zie een en ander op de sat foto’s.
Bedankt! Staan inderdaad huisjes, zal even kijken of er verder nog wat in tekenen valt.
Kan iemand de vakantiehuisjes aan de Tom Schreursweg 18-34 opnieuw importeren. De contouren zijn in de definitieve vorm (zie BAG-viewer) gewijzigd en ook iets verschoven.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.38181&mlon=4.77929#map=19/52.38181/4.77929
Dan maak ik dit “natuurhotel” af qua kartering!
Dank!
Vlietweg 130, Leidschendam
verandert tijdens de verbouwing van vorm.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07603&mlon=4.38563#map=19/52.07603/4.38563
B.v.d.
Kan iemand de vakantiehuisjes aan de Tom Schreursweg 18-34 opnieuw importeren. De contouren zijn in de definitieve vorm (zie BAG-viewer) gewijzigd en ook iets verschoven.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.38181&mlon=4.77929#map=19/52.38181/4.77929
Dan maak ik dit “natuurhotel” af qua kartering!
Dank!
Vlietweg 130, Leidschendam
verandert tijdens de verbouwing van vorm.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07603&mlon=4.38563#map=19/52.07603/4.38563B.v.d.
Nieuwe Gracht 85 t/m 99a in Delft is in aanbouw. Het hoogste punt is bijna bereikt.
Alvast bedankt!
Snel voordat ik naar Wageningen vertrek: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114210317
Nieuwbouw gaande aan de Harenstraat te Zuilichem.
Nrs. 1, 26, 35-49
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvM1B0K1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Bouw van bedrijfspand aan de Middelkampseweg te Nieuwaal.
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvM56bmZ?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Nieuwbouw gaande aan de Harenstraat te Zuilichem.
Nrs. 1, 26, 35-49
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvM1B0K1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114273368
Nrs 35-49 kan ik niet vinden.
Bouw van bedrijfspand aan de Middelkampseweg te Nieuwaal.
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvM56bmZ?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114273531
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114273368
Nrs 35-49 kan ik niet vinden.
Deze nummers zijn iets noordelijker aan de Harenstraat, zie: https://osm.org/go/0EvM1Ffrh–?layers=N&m=
FrankOverman:Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114273368
Nrs 35-49 kan ik niet vinden.Deze nummers zijn iets noordelijker aan de Harenstraat, zie: https://osm.org/go/0EvM1Ffrh–?layers=N&m=
Die had ik mogen kunnen vinden, sorry: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114276361