R_S
November 20, 2021, 1:04am
9926
Verzoek BAG-import voor:
Buspassage West 4, t/m 416, Breda
Gerechtsgebouw (links op kaart) klopt niet meer, is verouderd.
Bouwactiviteiten aan de winkels en appartementen (rechts op kaart) zijn begonnen ondanks dit nog niet in de BAG staat, gebouw staat nog niet op OSM.
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59539/4.77417
Hartelijk dank!
Ja, nu merk je dat het doen van een aanvraag, middenin een eigen ongoing edit sessie, met dit risico gepaard gaat.
Ik heb dat ook een paar keer mogen ervaren voor dat ik zelf ging importeren.
R_S:
Verzoek BAG-import voor:
Buspassage West 4, t/m 416, Breda
Gerechtsgebouw (links op kaart) klopt niet meer, is verouderd.
Bouwactiviteiten aan de winkels en appartementen (rechts op kaart) zijn begonnen ondanks dit nog niet in de BAG staat, gebouw staat nog niet op OSM.
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59539/4.77417
Hartelijk dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114031375
Maar aan de omgeving kan nog heel wat gedaan worden!
jb54osm
(Jb54osm)
November 20, 2021, 8:54pm
9929
Ziekenhuis Bronovo mist de noordelijkste uitbreiding
Bronovolaan 5, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10190&mlon=4.31815#map=19/52.10190/4.31815
B.v.d.
Is door Frank, zonder terugmelding :/, geĆÆmporteerd.
Oops, met teveel dingen tegelijk bezig (?): tnx for the wakeup call
jb54osm
(Jb54osm)
November 21, 2021, 11:35am
9932
Och, ik had de achavi gezien, dus ik wist dat hij klaar was
Lachgast
(Luciƫn)
November 22, 2021, 6:10am
9933
Schermerweg 84-96 te Alkmaar is sinds juni in aanbouw, maar staat nog niet op de kaart. Kan iemand daarvoor zorgen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62572&mlon=4.76203#map=18/52.62572/4.76203
Dank!
Nieuwe huisjes op Landal Heideheuvel
Hoge Bergweg 30-401 t/m 30-410, Beekbergen
Hoge Bergweg 30-215
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.13902/6.00500
Dank
Verzoek Bag import
[mod edit]
Verzoek is afgewezen en verwijderd. Zie ook een eerdere respons waarop nog steeds geen antwoord gekomen is:
Martin Borsje wrote:
Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
The Revenge of the Importinator, Strikes Back: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114151384
Landal is a safe haven again, pfew.
Enne, deze huisjes in het zuiden van het park?: nummers 16-BWxx
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13685&mlon=6.00969#map=18/52.13685/6.00969
Ik zie een en ander op de sat fotoās.
Bedankt! Staan inderdaad huisjes, zal even kijken of er verder nog wat in tekenen valt.
Lachgast
(Luciƫn)
November 24, 2021, 1:32pm
9939
Kan iemand de vakantiehuisjes aan de Tom Schreursweg 18-34 opnieuw importeren. De contouren zijn in de definitieve vorm (zie BAG-viewer) gewijzigd en ook iets verschoven.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.38181&mlon=4.77929#map=19/52.38181/4.77929
Dan maak ik dit ānatuurhotelā af qua kartering!
Dank!
jb54osm
(Jb54osm)
November 24, 2021, 2:54pm
9940
A67-A67
November 24, 2021, 10:19pm
9943
Nieuwe Gracht 85 t/m 99a in Delft is in aanbouw. Het hoogste punt is bijna bereikt.
Alvast bedankt!
keesm
(Keesm)
November 26, 2021, 12:59pm
9945
Nieuwbouw gaande aan de Harenstraat te Zuilichem.
Nrs. 1, 26, 35-49
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvM1B0K1-?layers=N&m=
Alvast bedankt!