Er wordt op een aantal plekken in Leidschendam druk gebouwd:
Parnashofweg 29 + 29A
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09591&mlon=4.41561#map=19/52.09591/4.41561
Complex De Coulissen op Buitenvoorde 1 - 10
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10416&mlon=4.41280#map=18/52.10416/4.41280
B.v.d.
gedaan
Graag BAG import nieuwbouwpanden aan de Heikant Kaatsheuvel rondom nr 14
https://www.openstreetmap.org/changeset/113346517#map=19/51.65524/5.04317
E.e.a. is al door lokale mapper ingetekend.
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113374844
Maar de beide BAG-panden vertonen overlap; ik heb wat gefoeteld.
Mag ik een import voor de Kapelhof in 't Goy [gem Houten]: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00251/5.22210
Het gaat om postcodes 3997MS, nrs 1 en 3 en 3997MW.
Dank!
Bouwvakkers zijn druk in de weer op de zgn Pleunislocatie
Westeinde 132 (met subletters), Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06147&mlon=4.35500#map=19/52.06147/4.35500&layers=N
Graag een import.
(De punten van de woningen liggen in het echt nog op het droge).
B.v.d.
Ik denk te zien op SatDataPortaal dat er meer in aanbouw is: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113424896
In ieder geval ging het mij nu hier om. Dank.
Martin Borsje:Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
Ik neem aan dat dit verzoek/voorstel d.d. 19 september nog steeds geldt, ook voor de twee nieuwste verzoeken van hedenmiddag?
idem.
Jillis E: Martin Borsje:Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
Ik neem aan dat dit verzoek/voorstel d.d. 19 september nog steeds geldt, ook voor de twee nieuwste verzoeken van hedenmiddag?
idem.
Op 24-10-2021 alleen aan Generaal en Majoor in Gorinchem iets te zien op Satellietdataportaal;
Verder zo te zien nog geen heipaal in de grond.
Dus voor de rest eerst maar fotootje van bouwactiviteiten afwachten?
Dank arvdk. Voor de rest weer negeren, tot er beterschap wordt beloofd.
En die twee in Gorinchem zijn al in behandeling zie ik terplekke op osm.org: geometrieën in de BAG zijn ‘bagger’ zal ik maar zeggen.
Dank arvdk. Voor de rest weer negeren, tot er beterschap wordt beloofd.
En die twee in Gorinchem zijn al in behandeling zie ik terplekke op osm.org: geometrieën in de BAG zijn ‘bagger’ zal ik maar zeggen.
Bagger ja, daarom heb ik ze niet geïmporteerd, zie ook note 2914725 en 2923643, maar daar dacht CJ blijkbaar anders over;)
Jillis E: Martin Borsje:Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
Ik neem aan dat dit verzoek/voorstel d.d. 19 september nog steeds geldt, ook voor de twee nieuwste verzoeken van hedenmiddag?
idem.
Importverzoek verwijderd.
Graag import nieuw gebouw LambWeston:
https://osm.org/go/0EmnqNwow-?m=
Nieuw gebouw Kotra transport:
https://osm.org/go/0EmtHC0Ew–?m=
Landuse kan ik zelf evt aanpassen.
Alvast bedankt!
Graag import nieuw gebouw LambWeston:
https://osm.org/go/0EmnqNwow-?m=Nieuw gebouw Kotra transport:
https://osm.org/go/0EmtHC0Ew–?m=Landuse kan ik zelf evt aanpassen.
Alvast bedankt!
Kan iemand het gebouw van de attractie “Waterwolf” van Madurodam importeren?
BAG: 0518100001756590
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09915/4.29838&layers=N
(Nb. status mag op bouw voltooid; al doorgegeven bij BAG dat de bouw voltooid is, maar “De vergunninghouder dient contact op te nemen met de afdeling Vergunningen en Toezicht van de gemeente Den Haag, telefoon xxx, en vragen naar de desbetreffende stadsdeelinspecteur die de eindcontrole doet.”. Het minigebouwtje ernaast heb ik niet op gelet)
Alvast dank!