Graag import appartementencomplex te Geldermalsen
Bij de Genteldijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88373/5.27261
Graag import appartementencomplex Het Spoel te Gorinchem
Straat: De Linie. Tegenover het winkelcentrum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83717/5.00665
Graag import woningen te Gorinchem
Straat: Generaal, aan de zuidkant van de straat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83561/5.01577
1e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141762
2e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141860
3e: zien er niet uit in BAG…
4e: ik had nog een paar andere edits gedaan in dit gebied, omdat ik er toch was
Bedankt voor de pointers.
Hi dit pand lijkt niet op het BAG beeld, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32711/5.06728
Kan iemand daar een blik op werpen.
Graag een import van het onlangs voltooide nieuwe gemaal aan de Middelweg te Tricht (achter het oude op nr 60g): https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.89374/5.24646 . Bedankt weer!
emvee
(Emvee)
October 31, 2021, 7:15pm
9845
Zou iemand de drie nieuwe flats aan de Botter in Barendrecht willen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85067&mlon=4.53980#map=19/51.85067/4.53980
Alvast bedankt!
Sint_E7
(Sint E7)
November 1, 2021, 7:03am
9847
Onze landmeter heeft de afgelopen maand weer diverse panden ingemeten en die heb ik verwerkt in de BAG, dat gaat in de gemeente Nissewaard om de volgende:
A67-A67
November 1, 2021, 4:26pm
9848
Van der Wijckpoort 2 t/m 12 in Delft is opgeleverd.
Alvast bedankt!
jb54osm
(Jb54osm)
November 2, 2021, 3:24pm
9854
eggie
(Eggie)
November 3, 2021, 10:46pm
9856
Graag BAG import nieuwbouwpanden aan de Heikant Kaatsheuvel rondom nr 14
https://www.openstreetmap.org/changeset/113346517#map=19/51.65524/5.04317
E.e.a. is al door lokale mapper ingetekend.
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113374844
Maar de beide BAG-panden vertonen overlap; ik heb wat gefoeteld.
nilodo
(Nilodo)
November 5, 2021, 7:50pm
9858
Mag ik een import voor de Kapelhof in 't Goy [gem Houten]: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00251/5.22210
Het gaat om postcodes 3997MS, nrs 1 en 3 en 3997MW.
Dank!
jb54osm
(Jb54osm)
November 5, 2021, 7:50pm
9859
Bouwvakkers zijn druk in de weer op de zgn Pleunislocatie
Westeinde 132 (met subletters), Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06147&mlon=4.35500#map=19/52.06147/4.35500&layers=N
Graag een import.
(De punten van de woningen liggen in het echt nog op het droge).
B.v.d.