Verzoek import nieuwe woonbuurt “De Landheren” in Pijnacker (pal tegen de gemeentegrens Zoetermeer). Het betreft de adressen Achter-Catwijk 1 t/m 20. Gaarne ook de bijgebouwen. Alle huizen zijn opgeleverd. Deels staan ze al in OSM.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03932&mlon=4.47088#map=18/52.03932/4.47088&layers=N
Met dank alvast!
Beste Frank, bedankt voor de zeer vlot uitgevoerde import!
Ik heb een vraagje over de landuse=residential. Omdat de woonbuurt “De Landheren” op het grondgebied ligt van de gemeente Pijnacker-Nootdorp had ik er een aparte area omheen getekend in de veronderstelling dat die niet bij de ‘residential’ van Zoetermeer hoort. Ik zie nu dat je (?) de landuse toch bij het Zoetermeerse vlak hebt getrokken. Als dat ‘as usual’ is, heb ik er niets op tegen hoor, maar ik dacht zelf dat de residential area’s per gemeente gescheiden zouden moetn blijven? Is dat een goede gedachte?
Met groet, BikePC
Oh, ik dacht weer een stukje redundantie te zien in OSM data dus heb het even samengevoegd. Tik van mij denk ik. Zit voor de rest geen diepgaande gedachte achter. Ik zelf zie ‘landuse residential’ als soort ‘achtergronddata’, voor de renderers. Voor de rest kun je (ikzelf in ieder geval) er niet veel mee: niet op zoeken, navigeren, etc.
Wat je wil: kunt de changeset terugdraaien of deze landuse terug editen.
Groetjes!
Graag import appartementencomplex te Hoogezand, Kerkstraat 134/136 met veel subnummers. Bouw bijna gereed.
Gedaan
Mijn dank, arvdk.
Graag import appartementencomplex te Geldermalsen
Bij de Genteldijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88373/5.27261
Graag import appartementencomplex Het Spoel te Gorinchem
Straat: De Linie. Tegenover het winkelcentrum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83717/5.00665
Graag import woningen te Gorinchem
Straat: Generaal, aan de zuidkant van de straat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83561/5.01577
1e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141762
2e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141860
3e: zien er niet uit in BAG…
4e: ik had nog een paar andere edits gedaan in dit gebied, omdat ik er toch was
Bedankt voor de pointers.
Hi dit pand lijkt niet op het BAG beeld, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32711/5.06728
Kan iemand daar een blik op werpen.
Graag een import van het onlangs voltooide nieuwe gemaal aan de Middelweg te Tricht (achter het oude op nr 60g): https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.89374/5.24646. Bedankt weer!
Zou iemand de drie nieuwe flats aan de Botter in Barendrecht willen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85067&mlon=4.53980#map=19/51.85067/4.53980
Alvast bedankt!
Nieuw DC in Echt, Fahrenheitweg 11, 13, 15, 17.
Onze landmeter heeft de afgelopen maand weer diverse panden ingemeten en die heb ik verwerkt in de BAG, dat gaat in de gemeente Nissewaard om de volgende:
-
https://www.openstreetmap.org/node/2740371110
Nieuwe garage aan de achterkant -
https://www.openstreetmap.org/node/9101491928
Bedrijfsgebouw is opgeleverd en in gebruik genomen -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82806/4.23931
Kerkweg 57a is geplaatst, met een schuurtje erbij -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85417/4.21175
Een nieuwe loods en schuur bij Drieëndijk 13a -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85064/4.24299
Een nieuwe garage naast Gemeenlandsedijk Noord 12 -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83504/4.36129
Drogendijk 14A en 14E zijn opgeleverd -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82702/4.25259
Noodlokaal geplaatst bij de basisschool -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82569/4.24913
Woning Quaklaan 14 is opgeleverd. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82376/4.25609
Restant van Hart van Zuidland is opgeleverd. -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82217/4.26076
6 woningen Mr. P.J. Oudweg/Kerkstraat is opgeleverd -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84493/4.32386
Eiland van Spijk is opgeleverd en ingemeten -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82388/4.34793
F.C. de Courtlaan is opgeleverd en ingemeten