Beste Frank, bedankt voor de zeer vlot uitgevoerde import!
Ik heb een vraagje over de landuse=residential. Omdat de woonbuurt “De Landheren” op het grondgebied ligt van de gemeente Pijnacker-Nootdorp had ik er een aparte area omheen getekend in de veronderstelling dat die niet bij de ‘residential’ van Zoetermeer hoort. Ik zie nu dat je (?) de landuse toch bij het Zoetermeerse vlak hebt getrokken. Als dat ‘as usual’ is, heb ik er niets op tegen hoor, maar ik dacht zelf dat de residential area’s per gemeente gescheiden zouden moetn blijven? Is dat een goede gedachte?
Met groet, BikePC
Oh, ik dacht weer een stukje redundantie te zien in OSM data dus heb het even samengevoegd. Tik van mij denk ik. Zit voor de rest geen diepgaande gedachte achter. Ik zelf zie ‘landuse residential’ als soort ‘achtergronddata’, voor de renderers. Voor de rest kun je (ikzelf in ieder geval) er niet veel mee: niet op zoeken, navigeren, etc.
Wat je wil: kunt de changeset terugdraaien of deze landuse terug editen.
Onze landmeter heeft de afgelopen maand weer diverse panden ingemeten en die heb ik verwerkt in de BAG, dat gaat in de gemeente Nissewaard om de volgende: