Lachgast
(Luciën)
October 23, 2021, 11:39pm
9824
Ha die baggeraars!
In Oudkarspel staan een aantal huizen… min of meer verkeerd ingetekend.
Hondsdraf 1-3 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71175&mlon=4.80053#map=19/52.71175/4.80053&layers=N
HaagWinde 44, 17, 21
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71200&mlon=4.80028#map=18/52.71200/4.80028&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71096&mlon=4.79796#map=18/52.71096/4.79796&layers=N
Dorpsstraat 827+829
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71236&mlon=4.80593#map=18/52.71236/4.80593&layers=N
Voorburggracht 385+785A
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
Blaasjeskruid 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71104&mlon=4.80534#map=18/52.71104/4.80534&layers=N
Zwanenbloem 20, 26, 86, 90, 15, 21, 35, 39
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71033&mlon=4.79907#map=18/52.71033/4.79907&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70975&mlon=4.80059#map=18/52.70975/4.80059&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70895&mlon=4.80011#map=18/52.70895/4.80011&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70953&mlon=4.79865#map=18/52.70953/4.79865&layers=N
Lisdodde 34,36,38, 17-27
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71086&mlon=4.80133#map=18/52.71086/4.80133&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71044&mlon=4.80159#map=18/52.71044/4.80159&layers=N
Fonteinkruid 40+44
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71064&mlon=4.80503#map=18/52.71064/4.80503&layers=N
Bij voorkeur bedankt!
Namens het trappelend van de gemeente Langedijk!
Lachgast
(Luciën)
October 24, 2021, 12:32am
9825
Hallo allemaal,
De woningen van het Watereind in Oosthuizen lijken allemaal te zijn afgedreven. De meeste zijn inmiddels klaar. Wie kan de definitieve contouren op de kaart plaatsen? Mede naar aanleiding van een opmerking op de kaart. Het betreft de straten Het Lien en Zwaluwstraat, Oosthuizen.
https://www.openstreetmap.org/note/2703400#map=17/52.56574/4.99429&layers=N
Dank!
Lachgast:
Ha die baggeraars!
In Oudkarspel staan een aantal huizen… min of meer verkeerd ingetekend.
Hondsdraf 1-3 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71175&mlon=4.80053#map=19/52.71175/4.80053&layers=N
HaagWinde 44, 17, 21
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71200&mlon=4.80028#map=18/52.71200/4.80028&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71096&mlon=4.79796#map=18/52.71096/4.79796&layers=N
Dorpsstraat 827+829
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71236&mlon=4.80593#map=18/52.71236/4.80593&layers=N
Voorburggracht 385+785A
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
Blaasjeskruid 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71104&mlon=4.80534#map=18/52.71104/4.80534&layers=N
Zwanenbloem 20, 26, 86, 90, 15, 21, 35, 39
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71033&mlon=4.79907#map=18/52.71033/4.79907&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70975&mlon=4.80059#map=18/52.70975/4.80059&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70895&mlon=4.80011#map=18/52.70895/4.80011&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70953&mlon=4.79865#map=18/52.70953/4.79865&layers=N
Lisdodde 34,36,38, 17-27
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71086&mlon=4.80133#map=18/52.71086/4.80133&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71044&mlon=4.80159#map=18/52.71044/4.80159&layers=N
Fonteinkruid 40+44
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71064&mlon=4.80503#map=18/52.71064/4.80503&layers=N
Bij voorkeur bedankt!
Namens het trappelend van de gemeente Langedijk!
De eerste hit, Hondsdraf 1-3 was in de BAG onveranderd.
Ik ben niet verder gegaan; gaarne check of de overige in de BAG ook daadwerkelijk veranderd zijn.
(Later gebouwde) (houten) schuurtjes, overkappingen, carports etc. staan niet in de BAG)
FERINA365
(Sven)
October 26, 2021, 1:21pm
9827
Graag een BAG-import van Reigerstraat 3C, Strijen (1963100002249772).
https://www.openstreetmap.org/edit#map=21/51.74381/4.54807
A67-A67
October 27, 2021, 3:36pm
9828
Heernesse 1 in Den Hoorn is af.
CJTmmr
(Kees-Jan)
October 27, 2021, 3:42pm
9829
het is 1c geworden, de aangeven tags op het gebouwtje gezet.
Geim
(Geim)
October 28, 2021, 2:16pm
9831
BikePC
(BikePC)
October 28, 2021, 3:39pm
9833
Verzoek import nieuwe woonbuurt “De Landheren” in Pijnacker (pal tegen de gemeentegrens Zoetermeer). Het betreft de adressen Achter-Catwijk 1 t/m 20. Gaarne ook de bijgebouwen. Alle huizen zijn opgeleverd. Deels staan ze al in OSM.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03932&mlon=4.47088#map=18/52.03932/4.47088&layers=N
Met dank alvast!
BikePC
(BikePC)
October 28, 2021, 7:20pm
9835
Beste Frank, bedankt voor de zeer vlot uitgevoerde import!
Ik heb een vraagje over de landuse=residential. Omdat de woonbuurt “De Landheren” op het grondgebied ligt van de gemeente Pijnacker-Nootdorp had ik er een aparte area omheen getekend in de veronderstelling dat die niet bij de ‘residential’ van Zoetermeer hoort. Ik zie nu dat je (?) de landuse toch bij het Zoetermeerse vlak hebt getrokken. Als dat ‘as usual’ is, heb ik er niets op tegen hoor, maar ik dacht zelf dat de residential area’s per gemeente gescheiden zouden moetn blijven? Is dat een goede gedachte?
Met groet, BikePC
BikePC:
Beste Frank, bedankt voor de zeer vlot uitgevoerde import!
Ik heb een vraagje over de landuse=residential. Omdat de woonbuurt “De Landheren” op het grondgebied ligt van de gemeente Pijnacker-Nootdorp had ik er een aparte area omheen getekend in de veronderstelling dat die niet bij de ‘residential’ van Zoetermeer hoort. Ik zie nu dat je (?) de landuse toch bij het Zoetermeerse vlak hebt getrokken. Als dat ‘as usual’ is, heb ik er niets op tegen hoor, maar ik dacht zelf dat de residential area’s per gemeente gescheiden zouden moetn blijven? Is dat een goede gedachte?
Met groet, BikePC
Oh, ik dacht weer een stukje redundantie te zien in OSM data dus heb het even samengevoegd. Tik van mij denk ik. Zit voor de rest geen diepgaande gedachte achter. Ik zelf zie ‘landuse residential’ als soort ‘achtergronddata’, voor de renderers. Voor de rest kun je (ikzelf in ieder geval) er niet veel mee: niet op zoeken, navigeren, etc.
Wat je wil: kunt de changeset terugdraaien of deze landuse terug editen.
Groetjes!
HenkL
(Henk L)
October 28, 2021, 10:41pm
9837
Graag import appartementencomplex te Hoogezand, Kerkstraat 134/136 met veel subnummers. Bouw bijna gereed.
Graag import appartementencomplex te Geldermalsen
Bij de Genteldijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88373/5.27261
Graag import appartementencomplex Het Spoel te Gorinchem
Straat: De Linie. Tegenover het winkelcentrum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83717/5.00665
Graag import woningen te Gorinchem
Straat: Generaal, aan de zuidkant van de straat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83561/5.01577
1e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141762
2e: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=113141860
3e: zien er niet uit in BAG…
4e: ik had nog een paar andere edits gedaan in dit gebied, omdat ik er toch was
Bedankt voor de pointers.
Hi dit pand lijkt niet op het BAG beeld, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32711/5.06728
Kan iemand daar een blik op werpen.