Aan de Oombosch in Maastricht staan woningen waarvan slechts een klein deel van de oppervlakten in OSM en in de BAG staan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=50.82800&mlon=5.72962#map=19/50.82800/5.72962
Het lijkt erop dat de BAG op deze plek al jaren niet op orde is. Kwestie van terugmelding waarschijnlijk maar kan iemand duiden wat hier aan de hand is?
Kan het zijn dat het woonwagens zijn en geen huizen?
Het zijn vier schijnbaar normale woningen aan de doorgaande weg en daarachter drie bungalow-achtige woningen.
Ze staan al op GSV-beelden van 2009. Kavels en een deel van de woningomtrekken staan in de BAG met status 'Plaats aangewezen .
Het lijkt erop dat er ooit bij de invoer of bewerking van BAG-data iets is misgegaan.
De officiële definitie is ‘standplaatsen’, dat is wat de anderen met woonwagens bedoelen. Die zien er meestal uit als volwaardige woningen tegenwoordig.
De standplaatsen hebben ieder een pand met daarin de nutsvoorzieningen e.d.
Qua panden kloppen BAG en OSM, vraag is wat er met de woningen in OSM gedaan kan/moet worden. Wat is gebruikelijk bij ‘woonwagens’? De oostelijke drie zijn volgens mij met de hand ingetekend.
Lachgast
(Luciën)
October 21, 2021, 11:15am
9820
Ik werp me maar 'ns op de algemene begraafplaats van Alkmaar. Kan iemand ondertussen de nieuwgebouwde pandjes aan Overkrocht 8-16 te Alkmaar op de kaart zetten met behulp van BAG-data?
Ziehier: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62595&mlon=4.72638#map=17/52.62595/4.72638
Waarvoor bij voorbaat dank!
De officiële definitie is ‘standplaatsen’, dat is wat de anderen met woonwagens bedoelen. Die zien er meestal uit als volwaardige woningen tegenwoordig.
De standplaatsen hebben ieder een pand met daarin de nutsvoorzieningen e.d.
Qua panden kloppen BAG en OSM, vraag is wat er met de woningen in OSM gedaan kan/moet worden. Wat is gebruikelijk bij ‘woonwagens’? De oostelijke drie zijn volgens mij met de hand ingetekend.
In recente documenten van de gemeente Maastricht wordt inderdaad locatie Oombosch genoemd met drie standplaatsen. Dat zullen dan die drie oostelijke zijn.
Aan de vier westelijke kan ik echt niets zien wat het anders zou maken dan gewone woningen.
Misschien handig om een BAG terugmelding te doen?
De gemeente Maastricht is steeds zeer snel (binnen een dag) met een reactie en uitleg van de vervolgstappen in de BAG.
Lachgast
(Luciën)
October 23, 2021, 11:39pm
9824
Ha die baggeraars!
In Oudkarspel staan een aantal huizen… min of meer verkeerd ingetekend.
Hondsdraf 1-3 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71175&mlon=4.80053#map=19/52.71175/4.80053&layers=N
HaagWinde 44, 17, 21
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71200&mlon=4.80028#map=18/52.71200/4.80028&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71096&mlon=4.79796#map=18/52.71096/4.79796&layers=N
Dorpsstraat 827+829
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71236&mlon=4.80593#map=18/52.71236/4.80593&layers=N
Voorburggracht 385+785A
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
Blaasjeskruid 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71104&mlon=4.80534#map=18/52.71104/4.80534&layers=N
Zwanenbloem 20, 26, 86, 90, 15, 21, 35, 39
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71033&mlon=4.79907#map=18/52.71033/4.79907&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70975&mlon=4.80059#map=18/52.70975/4.80059&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70895&mlon=4.80011#map=18/52.70895/4.80011&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70953&mlon=4.79865#map=18/52.70953/4.79865&layers=N
Lisdodde 34,36,38, 17-27
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71086&mlon=4.80133#map=18/52.71086/4.80133&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71044&mlon=4.80159#map=18/52.71044/4.80159&layers=N
Fonteinkruid 40+44
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71064&mlon=4.80503#map=18/52.71064/4.80503&layers=N
Bij voorkeur bedankt!
Namens het trappelend van de gemeente Langedijk!
Lachgast
(Luciën)
October 24, 2021, 12:32am
9825
Hallo allemaal,
De woningen van het Watereind in Oosthuizen lijken allemaal te zijn afgedreven. De meeste zijn inmiddels klaar. Wie kan de definitieve contouren op de kaart plaatsen? Mede naar aanleiding van een opmerking op de kaart. Het betreft de straten Het Lien en Zwaluwstraat, Oosthuizen.
https://www.openstreetmap.org/note/2703400#map=17/52.56574/4.99429&layers=N
Dank!
Lachgast:
Ha die baggeraars!
In Oudkarspel staan een aantal huizen… min of meer verkeerd ingetekend.
Hondsdraf 1-3 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71175&mlon=4.80053#map=19/52.71175/4.80053&layers=N
HaagWinde 44, 17, 21
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71200&mlon=4.80028#map=18/52.71200/4.80028&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71096&mlon=4.79796#map=18/52.71096/4.79796&layers=N
Dorpsstraat 827+829
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71236&mlon=4.80593#map=18/52.71236/4.80593&layers=N
Voorburggracht 385+785A
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71090&mlon=4.80682#map=18/52.71090/4.80682&layers=N
Blaasjeskruid 13
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71104&mlon=4.80534#map=18/52.71104/4.80534&layers=N
Zwanenbloem 20, 26, 86, 90, 15, 21, 35, 39
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71033&mlon=4.79907#map=18/52.71033/4.79907&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70975&mlon=4.80059#map=18/52.70975/4.80059&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70895&mlon=4.80011#map=18/52.70895/4.80011&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70953&mlon=4.79865#map=18/52.70953/4.79865&layers=N
Lisdodde 34,36,38, 17-27
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71086&mlon=4.80133#map=18/52.71086/4.80133&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71044&mlon=4.80159#map=18/52.71044/4.80159&layers=N
Fonteinkruid 40+44
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71064&mlon=4.80503#map=18/52.71064/4.80503&layers=N
Bij voorkeur bedankt!
Namens het trappelend van de gemeente Langedijk!
De eerste hit, Hondsdraf 1-3 was in de BAG onveranderd.
Ik ben niet verder gegaan; gaarne check of de overige in de BAG ook daadwerkelijk veranderd zijn.
(Later gebouwde) (houten) schuurtjes, overkappingen, carports etc. staan niet in de BAG)
FERINA365
(Sven)
October 26, 2021, 1:21pm
9827
Graag een BAG-import van Reigerstraat 3C, Strijen (1963100002249772).
https://www.openstreetmap.org/edit#map=21/51.74381/4.54807
A67-A67
October 27, 2021, 3:36pm
9828
Heernesse 1 in Den Hoorn is af.
CJTmmr
(Kees-Jan)
October 27, 2021, 3:42pm
9829
het is 1c geworden, de aangeven tags op het gebouwtje gezet.
Geim
(Geim)
October 28, 2021, 2:16pm
9831
BikePC
(BikePC)
October 28, 2021, 3:39pm
9833
Verzoek import nieuwe woonbuurt “De Landheren” in Pijnacker (pal tegen de gemeentegrens Zoetermeer). Het betreft de adressen Achter-Catwijk 1 t/m 20. Gaarne ook de bijgebouwen. Alle huizen zijn opgeleverd. Deels staan ze al in OSM.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03932&mlon=4.47088#map=18/52.03932/4.47088&layers=N
Met dank alvast!