Zouden deze nieuwe gebouwen geïmporteerd kunnen worden? https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81314/5.81599
BAG 0268100000105947 en omliggend. (Ten tijde van de PDOK luchtfoto’s was er nog niks, op de recente satellietfoto’s wel)
Het lijkt erop dat de BAG op deze plek al jaren niet op orde is. Kwestie van terugmelding waarschijnlijk maar kan iemand duiden wat hier aan de hand is?
Het zijn vier schijnbaar normale woningen aan de doorgaande weg en daarachter drie bungalow-achtige woningen.
Ze staan al op GSV-beelden van 2009. Kavels en een deel van de woningomtrekken staan in de BAG met status 'Plaats aangewezen.
Het lijkt erop dat er ooit bij de invoer of bewerking van BAG-data iets is misgegaan.
De officiële definitie is ‘standplaatsen’, dat is wat de anderen met woonwagens bedoelen. Die zien er meestal uit als volwaardige woningen tegenwoordig.
De standplaatsen hebben ieder een pand met daarin de nutsvoorzieningen e.d.
Qua panden kloppen BAG en OSM, vraag is wat er met de woningen in OSM gedaan kan/moet worden. Wat is gebruikelijk bij ‘woonwagens’? De oostelijke drie zijn volgens mij met de hand ingetekend.
Ik werp me maar 'ns op de algemene begraafplaats van Alkmaar. Kan iemand ondertussen de nieuwgebouwde pandjes aan Overkrocht 8-16 te Alkmaar op de kaart zetten met behulp van BAG-data?
In recente documenten van de gemeente Maastricht wordt inderdaad locatie Oombosch genoemd met drie standplaatsen. Dat zullen dan die drie oostelijke zijn.
Aan de vier westelijke kan ik echt niets zien wat het anders zou maken dan gewone woningen.
Misschien handig om een BAG terugmelding te doen?
De gemeente Maastricht is steeds zeer snel (binnen een dag) met een reactie en uitleg van de vervolgstappen in de BAG.