Verzoek voor bag-import op basis van bezoek vandaag.
Nieuwbouwproject (Nieuw Metersem) te Breda aan Fröbelstraat, Maria Montessoristraat en Jan Ligthartstraat.
Alles in aanbouw of al in gebruik (Jan Ligthartstraat).
Ook te zien op superview en Geoapps (S&P), BAG loopt achter (alles nog op bouwvergunning verleend). https://osm.org/go/0Es5RmV1k-?m=
Zouden deze nieuwe gebouwen geïmporteerd kunnen worden? https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81314/5.81599
BAG 0268100000105947 en omliggend. (Ten tijde van de PDOK luchtfoto’s was er nog niks, op de recente satellietfoto’s wel)
Het lijkt erop dat de BAG op deze plek al jaren niet op orde is. Kwestie van terugmelding waarschijnlijk maar kan iemand duiden wat hier aan de hand is?
Het zijn vier schijnbaar normale woningen aan de doorgaande weg en daarachter drie bungalow-achtige woningen.
Ze staan al op GSV-beelden van 2009. Kavels en een deel van de woningomtrekken staan in de BAG met status 'Plaats aangewezen.
Het lijkt erop dat er ooit bij de invoer of bewerking van BAG-data iets is misgegaan.
De officiële definitie is ‘standplaatsen’, dat is wat de anderen met woonwagens bedoelen. Die zien er meestal uit als volwaardige woningen tegenwoordig.
De standplaatsen hebben ieder een pand met daarin de nutsvoorzieningen e.d.
Qua panden kloppen BAG en OSM, vraag is wat er met de woningen in OSM gedaan kan/moet worden. Wat is gebruikelijk bij ‘woonwagens’? De oostelijke drie zijn volgens mij met de hand ingetekend.