jb54osm
(Jb54osm)
October 14, 2021, 8:05pm
9797
De muren van de begane grond van het appartementjescomplex op de
Van Alphenstraat 60, 61, 62
Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07744&mlon=4.34227#map=19/52.07744/4.34227&layers=N
staan er al mooi bij. Daarom graag een import.
B.v.d.
tunnlr
October 15, 2021, 9:25am
9800
Verzoek bag- import nieuwbouw
Appartementengebouw
Genteldijk, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88364/5.27224
Verzoek bag-import nieuwbouw
Appartementengebouw Het Spoel
De Linie, Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83720/5.00648
keesm
(Keesm)
October 15, 2021, 2:49pm
9803
Verzoek voor bag-import op basis van bezoek vandaag.
Nieuwbouwproject (Nieuw Metersem) te Breda aan Fröbelstraat, Maria Montessoristraat en Jan Ligthartstraat.
Alles in aanbouw of al in gebruik (Jan Ligthartstraat).
Ook te zien op superview en Geoapps (S&P), BAG loopt achter (alles nog op bouwvergunning verleend).
https://osm.org/go/0Es5RmV1k-?m=
Alvast bedankt.
Ik verwacht van daandejong een inhoudelijke reactie op de diverse terechte antwoorden op zijn BAG-importverzoeken. Tot een bevredigend antwoord gekregen is en de toezegging dat zijn werkwijze aan de standaard zoals overeengekomen is zal voldoen, stel ik voor dat zijn importverzoeken genegeerd worden en zullen zij terstond verwijderd worden.
Ik neem aan dat dit verzoek/voorstel d.d. 19 september nog steeds geldt, ook voor de twee nieuwste verzoeken van hedenmiddag?
keesm:
Verzoek voor bag-import op basis van bezoek vandaag.
Nieuwbouwproject (Nieuw Metersem) te Breda aan Fröbelstraat, Maria Montessoristraat en Jan Ligthartstraat.
Alles in aanbouw of al in gebruik (Jan Ligthartstraat).
Ook te zien op superview en Geoapps (S&P), BAG loopt achter (alles nog op bouwvergunning verleend).
https://osm.org/go/0Es5RmV1k-?m=
Alvast bedankt.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112567816
A67-A67
October 16, 2021, 10:16pm
9807
Bedankt!
Noordlandseweg 58 lijkt alleen nog niet helemaal te klopeen.
Famlam
(Famlam)
October 17, 2021, 5:51pm
9809
Zouden deze nieuwe gebouwen geïmporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81314/5.81599
BAG 0268100000105947 en omliggend. (Ten tijde van de PDOK luchtfoto’s was er nog niks, op de recente satellietfoto’s wel)
Bij voorbaat dank :)!
jb54osm
(Jb54osm)
October 18, 2021, 2:48pm
9810
De woning op
Dijkgraafstraat 19, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08371&mlon=4.39836#map=19/52.08371/4.39836
is in de loop van de jaren vernieuwd en heeft een schuurtje er bij gekregen.
Graag een import.
B.v.d.
A67-A67
October 19, 2021, 3:23pm
9811
Een nieuw schoolgebouw op Rembrandtlaan 30 in Helmond is met een luchtfoto ingetekend i.p.v. met de BAG.
Aan de Oombosch in Maastricht staan woningen waarvan slechts een klein deel van de oppervlakten in OSM en in de BAG staan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=50.82800&mlon=5.72962#map=19/50.82800/5.72962
Het lijkt erop dat de BAG op deze plek al jaren niet op orde is. Kwestie van terugmelding waarschijnlijk maar kan iemand duiden wat hier aan de hand is?
Kan het zijn dat het woonwagens zijn en geen huizen?