Graag import nieuwe woningen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77453&mlon=6.96140#map=19/52.77453/6.96140 Bargeroosterveld en
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77363&mlon=6.93307#map=18/52.77363/6.93307 in Emmen
Alvast bedankt!
Graag import nieuwe woningen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77453&mlon=6.96140#map=19/52.77453/6.96140 Bargeroosterveld en
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77363&mlon=6.93307#map=18/52.77363/6.93307 in Emmen
Alvast bedankt!
graag gedaan
De kassen rondom Steenenburchweg 30 in 's-Gravenzande zijn in OSM verouderd ten opzicht van de BAG. Dit geldt ook voor Noordlandseweg 58 en Zanddijk 50A aan de noord- en oostkant van het genoemde adres.
Alvast bedankt!
De muren van de begane grond van het appartementjescomplex op de
Van Alphenstraat 60, 61, 62
Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07744&mlon=4.34227#map=19/52.07744/4.34227&layers=N
staan er al mooi bij. Daarom graag een import.
B.v.d.
Verzoek import nieuwbouw rond de Welle, Koudekerke.
Verzoek bag- import nieuwbouw
Appartementengebouw
Genteldijk, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88364/5.27224
Verzoek bag-import nieuwbouw
Appartementengebouw Het Spoel
De Linie, Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83720/5.00648
Verzoek voor bag-import op basis van bezoek vandaag.
Nieuwbouwproject (Nieuw Metersem) te Breda aan Fröbelstraat, Maria Montessoristraat en Jan Ligthartstraat.
Alles in aanbouw of al in gebruik (Jan Ligthartstraat).
Ook te zien op superview en Geoapps (S&P), BAG loopt achter (alles nog op bouwvergunning verleend).
https://osm.org/go/0Es5RmV1k-?m=
Alvast bedankt.
Ik neem aan dat dit verzoek/voorstel d.d. 19 september nog steeds geldt, ook voor de twee nieuwste verzoeken van hedenmiddag?
FrankOverman: A67-A67:De kassen rondom Steenenburchweg 30 in 's-Gravenzande zijn in OSM verouderd ten opzicht van de BAG. Dit geldt ook voor Noordlandseweg 58 en Zanddijk 50A aan de noord- en oostkant van het genoemde adres.
Alvast bedankt!Bedankt!
Noordlandseweg 58 lijkt alleen nog niet helemaal te klopeen.
Zo dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112599205 ?
Zouden deze nieuwe gebouwen geïmporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81314/5.81599
BAG 0268100000105947 en omliggend. (Ten tijde van de PDOK luchtfoto’s was er nog niks, op de recente satellietfoto’s wel)
Bij voorbaat dank :)!
De woning op
Dijkgraafstraat 19, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08371&mlon=4.39836#map=19/52.08371/4.39836
is in de loop van de jaren vernieuwd en heeft een schuurtje er bij gekregen.
Graag een import.
B.v.d.
Een nieuw schoolgebouw op Rembrandtlaan 30 in Helmond is met een luchtfoto ingetekend i.p.v. met de BAG.
Zouden deze nieuwe gebouwen geïmporteerd kunnen worden?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81314/5.81599
BAG 0268100000105947 en omliggend. (Ten tijde van de PDOK luchtfoto’s was er nog niks, op de recente satellietfoto’s wel)Bij voorbaat dank :)!
Gedaan.
De woning op
Dijkgraafstraat 19, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08371&mlon=4.39836#map=19/52.08371/4.39836is in de loop van de jaren vernieuwd en heeft een schuurtje er bij gekregen.
Graag een import.
B.v.d.
Gedaan