Graag een import van de twee nieuwe huizen:
https://www.openstreetmap.org/way/900952636#map=19/51.83330/5.91442
BAG: 1945100000202960 & 1945100000203576
Alvast dank!
Graag import nieuwbouw Sanatoriumlaan
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40476&mlon=6.41231#map=17/52.40476/6.41231&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=224866.466875&geometry.y=491217.059375&zoomlevel=5&objectId=0163100000540485&detailsObjectId=0163010000586865
https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=09-10-2020&loc=52.40445%2C6.413586%2C18z&overlay=mos-0
Alvast bedankt!
Kan iemand Monseigneur Borretstraat 56 in Reek importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73911&mlon=5.68080#map=18/51.73911/5.68080
Vandaag is daar een nieuwe vestiging van Aldi geopend: Polonaise in Reek nu er weer een supermarkt in het dorp is
graag gedaan
Pand staat erop. Graag zelf de Aldi-tags er bij zetten en misschien kun je na survey parkeerplaats en toegangsweg erbij tekenen?
Verder ook nieuwbouw aan Radmakerstraat en Voermanweg 23-25 meegenomen.
Volgens Satelliet schiet dat ook aardig op/
Bedankt voor de update in Reek.
Ik heb de Aldi supermarkt tag toegvoegd maar daar is het bij gebleven. Ik woon niet in de buurt dus een survey is niet direct een optie voor mij.
Verzoekje tot import van deze nieuwe panden:
Vergevorderde nieuwbouw Oude Graafseweg 194A Nijmegen
BAG: 0268100000092009
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83248/5.83095
Vergevorderde nieuwbouw Karrengas 74 A* Nijmegen
BAG: 0268100000097460
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84498/5.86210
Bouw recent begonnnen, fundering is al gelegd: Doddendaal 85-105 Nijmegen
BAG: 0268100000102220
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84657/5.85908
Alvast dank!
Gedaan. Bij voorkeur geen landuse=construction aan gebouwen vastmaken. Niet verboden, maar wel gevoelig voor ongelukjes en vervelend als je iets wil verplaatsen.
Graag import nieuwe sportlocatie Van IJsendijkstraat 367 in Purmerend
https://www.openstreetmap.org/changeset/112371475#map=19/52.51568/4.97276
BVD
eggie
De BAG gebouwen even over het bestaande heen gelegd (overlap), want er zitten allerlei nuttige tags op het oude gebouw. Kun je die aub mergen waar nodig?
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112390277
thanks…
Done… !
Graag een BAG-update voor een nieuw in gebruik genomen schoolgebouw in Capelle a/d IJssel.
Betreft Lijstersingel 22 (tussen 22A en de straat gelegen); er lijkt nog een oud gebouw vlakbij te staan ook met nummer 22.
Graag import van de uitbreiding van Zorgcentrum de Markenhof te Beekbergen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15047/5.96806
Startende mapper is hier zelf met gebouwen aan de slag gegaan… vooralsnog geen enkele reactie gekregen.
BVD
eggie
Gedaan.
Graag import nieuwe woningen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77453&mlon=6.96140#map=19/52.77453/6.96140 Bargeroosterveld en
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77363&mlon=6.93307#map=18/52.77363/6.93307 in Emmen
Alvast bedankt!
graag gedaan
De kassen rondom Steenenburchweg 30 in 's-Gravenzande zijn in OSM verouderd ten opzicht van de BAG. Dit geldt ook voor Noordlandseweg 58 en Zanddijk 50A aan de noord- en oostkant van het genoemde adres.
Alvast bedankt!
De muren van de begane grond van het appartementjescomplex op de
Van Alphenstraat 60, 61, 62
Voorburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07744&mlon=4.34227#map=19/52.07744/4.34227&layers=N
staan er al mooi bij. Daarom graag een import.
B.v.d.