Graag een BAG-update van Hermanus Boerhaavestraat 2, Oud-Beijerland.
Graag een BAG-update voor 2 locaties in Nootdorp en 1 in Ypenburg.
Het betreft nieuwbouw en in gebruik genomen op Het Oude Wegje 2-4
https://www.openstreetmap.org/node/2635884694#map=19/52.03972/4.38676
Het betreft nieuwbouw en in gebruik genomen op Verkeerstorenplein 3
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04293/4.37645
En een gebruik genomen volkstuinencomplex in Ypenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.03516/4.37673
Graag gedaan:
De eerste: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183788
Tweede: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183861
Derde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183896
Die volkstuin gebouwtjes zijn niet ingemeten en kloppen niet tov ligging (sat foto’s): die kun je nog verschuiven als je wil mbv sat foto’s.
Gaarne een import van de nieuwbouw van twee woontorens en een parkeerkelder aan het nieuwe Aalscholverpad te Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16338/5.40513
In de BAG staan deze nog op bouwvergunning verleend, maar men is al een tijdje met de kelder bezig.
Ik zal dan ook een terugmelding doen (de lokale BAG medewerker kent mij inmiddels )
Tevens van de twee geschakelde bedrijfspanden aan de Zonnecel 22 en 24: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16873/5.42737
Bouw is gestart, zowel in de BAG als in werkelijkheid (staalconstructie staat er al).
NB: Zonnecel 20 en andere pand in de omgeving niet! Deze zijn vergund maar niet in aanbouw.
Bedankt.
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112265919
Laatste stond al in OSM, maar niet de adres nodes.
Graag een import van de twee nieuwe huizen:
https://www.openstreetmap.org/way/900952636#map=19/51.83330/5.91442
BAG: 1945100000202960 & 1945100000203576
Alvast dank!
Graag import nieuwbouw Sanatoriumlaan
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40476&mlon=6.41231#map=17/52.40476/6.41231&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=224866.466875&geometry.y=491217.059375&zoomlevel=5&objectId=0163100000540485&detailsObjectId=0163010000586865
https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=09-10-2020&loc=52.40445%2C6.413586%2C18z&overlay=mos-0
Alvast bedankt!
Kan iemand Monseigneur Borretstraat 56 in Reek importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73911&mlon=5.68080#map=18/51.73911/5.68080
Vandaag is daar een nieuwe vestiging van Aldi geopend: Polonaise in Reek nu er weer een supermarkt in het dorp is
graag gedaan
Pand staat erop. Graag zelf de Aldi-tags er bij zetten en misschien kun je na survey parkeerplaats en toegangsweg erbij tekenen?
Verder ook nieuwbouw aan Radmakerstraat en Voermanweg 23-25 meegenomen.
Volgens Satelliet schiet dat ook aardig op/
Bedankt voor de update in Reek.
Ik heb de Aldi supermarkt tag toegvoegd maar daar is het bij gebleven. Ik woon niet in de buurt dus een survey is niet direct een optie voor mij.
Verzoekje tot import van deze nieuwe panden:
Vergevorderde nieuwbouw Oude Graafseweg 194A Nijmegen
BAG: 0268100000092009
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83248/5.83095
Vergevorderde nieuwbouw Karrengas 74 A* Nijmegen
BAG: 0268100000097460
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84498/5.86210
Bouw recent begonnnen, fundering is al gelegd: Doddendaal 85-105 Nijmegen
BAG: 0268100000102220
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84657/5.85908
Alvast dank!
Gedaan. Bij voorkeur geen landuse=construction aan gebouwen vastmaken. Niet verboden, maar wel gevoelig voor ongelukjes en vervelend als je iets wil verplaatsen.
Graag import nieuwe sportlocatie Van IJsendijkstraat 367 in Purmerend
https://www.openstreetmap.org/changeset/112371475#map=19/52.51568/4.97276
BVD
eggie
De BAG gebouwen even over het bestaande heen gelegd (overlap), want er zitten allerlei nuttige tags op het oude gebouw. Kun je die aub mergen waar nodig?
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112390277
thanks…
Done… !
Graag een BAG-update voor een nieuw in gebruik genomen schoolgebouw in Capelle a/d IJssel.
Betreft Lijstersingel 22 (tussen 22A en de straat gelegen); er lijkt nog een oud gebouw vlakbij te staan ook met nummer 22.