Bedankt voor de toelichting. Geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.75800/5.87145
Kan gebouw 0944100000216833 opnieuw geïmporteerd worden?
Alvast dank
Gedaan.
Kan het gebouw in Benhuizen op Dr. Albert Sweitzerlaan 1,3,5,7 en vierkante gebouw erachter verwijderd worden en vervolgens gebouw 0484100000046358 geïmporteerd worden?
BVD!
Hoi User079! Wat fijn dat je de nieuwbouw meldt op het forum.
Om het de importeurs van gebouwen makkelijk te maken delen we meestal ook de locatie op de kaart in Openstreetmap.
Als je naar osm.org surft en daar de locatie opzoekt, kun je rechts de optie kiezen ‘Share’ of ‘Delen’. Dit is een pictogram bestaande uit een rechthoek met een pijltje dat naar rechts wijst.
Je krijgt dat een verwijzingsadres naar de kaart met daarin opgenomen de coördinaten.
In het geval van de Albert Schweitzerlaan 1-7 is dat:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07729&mlon=4.54275#map=19/52.07729/4.54275
Handig om te weten! Nogmaals bedankt voor het delen!
Hier in Ilpendam aan de Kievitstraat is e.e.a gebouwd en aangepast
https://www.openstreetmap.org/changeset/112035283#map=19/52.46578/4.94982
Het staat nog op bouwvergunning verleend, maar op de recente luchtfoto ortho HR 2021 zie ik nieuwbouw en aangepast schoolgebouw. Nu tandartspraktijk.
Graag import.
BVD
eggie
edit… R.K. Basisschool St. Sebastianus zit volgens hun website nu op Gruttostraat 5 vlakbij. Denk dat het vlak amenituy school met naam dus weg kan.
Reactie van startende mapper gevraagd.
Ik ben op bezoek geweest in Cuijk :). Zouden de volgende gebouwen (opnieuw) geïmporteerd kunnen worden?
Dit schuurtje:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72563/5.88462
BAG: 1684100000129422
Het rijtje huizen langs de Hapsebaan: 10 t/m 24b (en nummerloze bijgebouwen)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72084/5.88325
BAG: 1684100000006079, 1684100000006506, …, 1684100000006055
Nieuw pand in aanbouw (en al enigszins de hoogte in)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72925/5.87419
BAG: 1684100000134101
(Oude panden met ID’s 1684100000003368, 1684100000003261, 1684100000003254 en nummers 76/76a op deze locatie zijn al gesloopt, i.t.t. wat BAG zegt)
Alvast dank!
Graag BAG import
Brouwerijstraat 118 a Kapellebrug
https://www.openstreetmap.org/way/7596137
Status: bouw gestart
OK mooi, dit ervan gemaakt in benThuizen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112090105
Een pointer als deze is altijd handig aub:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07728&mlon=4.54275#map=19/52.07728/4.54275&layers=N
Rechts in de browser, op vierkantje met pijltje ‘share’.
Gedaan.
-
Schuurtje gedaan. Construction tag verwijderen mag je ook prima zelf trouwens. De geometrie was nauwelijks anders.
-
Rijtje huizen was niet veel mis mee geloof ik. En die BAG-nummers zijn van historische gebouwen? Ik heb maar even de omgeving langsgelopen.
-
Nieuwbouw staat erop. Terugmelding gedaan richting BAG.
Gedaan.
Goedemorgen!
Graag een BAG-update van pand behorend bij Willem Beukelszstraat 16, Oud-Beijerland. Is nu namelijk ook één pand in de BAG i.p.v. drie losse delen.
Graag een BAG-update van Hermanus Boerhaavestraat 2, Oud-Beijerland.
Graag een BAG-update voor 2 locaties in Nootdorp en 1 in Ypenburg.
Het betreft nieuwbouw en in gebruik genomen op Het Oude Wegje 2-4
https://www.openstreetmap.org/node/2635884694#map=19/52.03972/4.38676
Het betreft nieuwbouw en in gebruik genomen op Verkeerstorenplein 3
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04293/4.37645
En een gebruik genomen volkstuinencomplex in Ypenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.03516/4.37673
Graag gedaan:
De eerste: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183788
Tweede: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183861
Derde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112183896
Die volkstuin gebouwtjes zijn niet ingemeten en kloppen niet tov ligging (sat foto’s): die kun je nog verschuiven als je wil mbv sat foto’s.
Gaarne een import van de nieuwbouw van twee woontorens en een parkeerkelder aan het nieuwe Aalscholverpad te Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16338/5.40513
In de BAG staan deze nog op bouwvergunning verleend, maar men is al een tijdje met de kelder bezig.
Ik zal dan ook een terugmelding doen (de lokale BAG medewerker kent mij inmiddels )
Tevens van de twee geschakelde bedrijfspanden aan de Zonnecel 22 en 24: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16873/5.42737
Bouw is gestart, zowel in de BAG als in werkelijkheid (staalconstructie staat er al).
NB: Zonnecel 20 en andere pand in de omgeving niet! Deze zijn vergund maar niet in aanbouw.
Bedankt.
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=112265919
Laatste stond al in OSM, maar niet de adres nodes.
Graag een import van de twee nieuwe huizen:
https://www.openstreetmap.org/way/900952636#map=19/51.83330/5.91442
BAG: 1945100000202960 & 1945100000203576
Alvast dank!
Graag import nieuwbouw Sanatoriumlaan
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40476&mlon=6.41231#map=17/52.40476/6.41231&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=224866.466875&geometry.y=491217.059375&zoomlevel=5&objectId=0163100000540485&detailsObjectId=0163010000586865
https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=09-10-2020&loc=52.40445%2C6.413586%2C18z&overlay=mos-0
Alvast bedankt!