Kan iemand een herimport doen van pand 0268100000097436: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85423/5.83408
(Tenzij het gemakkelijker is als ik dergelijke kleine wijzigingen zelf doe; enkel de (simpele) geometrie en jaartal wijken af)
Ik probeerde boekhandel Roodbeen (officieel gevestigd op Plein 5 in Nijkerk) op de kaart te zoeken, maar dat is lastig.
De winkel blijkt twee ingangen te hebben. Maar Plein 5 staat niet op de kaart.
De winkel Freewear zit op de hoek en dat is nummer 9, dus 7 zal wel een samengevoegd pand betreffen.
Alle BAG-informatie is al aanwezig, de tagging van de relation klopt alleen niet. De tags ‘building=*’ en dergelijke moeten op de outline, niet op de relation zelf. Zie ook deze wiki.
De woningen aan het hof dat vernoemd is naar onze oud-collega Gemma Frisius, het Gemma Frisiushof, zijn reeds in aanbouw. In de bag staan ze nog op vergunning verleend, maar de bouw is reeds in volle gang.
Zou iemand ze kunnen karteren met behulp van BAG-data?
Sorry, dit importverzoek wordt geweigerd. De nieuwe gebouwen komen niet voor op de meest recente luchtfoto’s, terwijl ze in BAG het bouwjaar 2019 hebben en ze dus zeker zichtbaar zouden moeten zijn. Mocht je zeker zijn van je zaak, dan kan je alsnog een verzoek indienen met wat meer toelichting. Excuses voor het ongemak. Er is daar veel activiteit zo te zien, ik verwacht binnenkort dan ook betere BAG-data. Bestande gebouw contouren zijn geüpdatet.
Vorm was onveranderd, de constructie tag heb ik verwijderd. Nieuwbouw geïmporteerd, hun contouren waren duidelijk zichtbaar op recente foto’s.
Ik denk niet dat dat de bedoeling was. Wacht maar even…
edit: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111967383
Zo. Denk ik.
Dat gebouw wat je importeerde is al gesloopt. Zie de note die er automatisch op staat, en zie SatellietDataPortaal (waarvan het raadzaam is die te raadplegen bij import verzoeken).
Oh en kijk niet naar die parkeerplekjes, vond ik leuk maar hoort eigenlijk niet thuis in BAG import.
Ik ben hier afgelopen week geweest. Ik kan bevestigen dat het complex inmiddels af is en dat de bijgebouwen 0034100000116359, 0034100000116360 en 0034100000116361 er staan zoals in de BAG ingetekend.
Kan het gebouw in Benhuizen op Dr. Albert Sweitzerlaan 1,3,5,7 en vierkante gebouw erachter verwijderd worden en vervolgens gebouw 0484100000046358 geïmporteerd worden?
BVD!
Hoi User079! Wat fijn dat je de nieuwbouw meldt op het forum.
Om het de importeurs van gebouwen makkelijk te maken delen we meestal ook de locatie op de kaart in Openstreetmap.
Als je naar osm.org surft en daar de locatie opzoekt, kun je rechts de optie kiezen ‘Share’ of ‘Delen’. Dit is een pictogram bestaande uit een rechthoek met een pijltje dat naar rechts wijst.
Je krijgt dat een verwijzingsadres naar de kaart met daarin opgenomen de coördinaten.
In het geval van de Albert Schweitzerlaan 1-7 is dat:
Het staat nog op bouwvergunning verleend, maar op de recente luchtfoto ortho HR 2021 zie ik nieuwbouw en aangepast schoolgebouw. Nu tandartspraktijk.
Graag import.
BVD
eggie
edit… R.K. Basisschool St. Sebastianus zit volgens hun website nu op Gruttostraat 5 vlakbij. Denk dat het vlak amenituy school met naam dus weg kan.
Reactie van startende mapper gevraagd.
Nieuw pand in aanbouw (en al enigszins de hoogte in) https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.72925/5.87419
BAG: 1684100000134101
(Oude panden met ID’s 1684100000003368, 1684100000003261, 1684100000003254 en nummers 76/76a op deze locatie zijn al gesloopt, i.t.t. wat BAG zegt)