Kan iemand een herimport doen van pand 0268100000097436: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85423/5.83408
(Tenzij het gemakkelijker is als ik dergelijke kleine wijzigingen zelf doe; enkel de (simpele) geometrie en jaartal wijken af)
Ik probeerde boekhandel Roodbeen (officieel gevestigd op Plein 5 in Nijkerk) op de kaart te zoeken, maar dat is lastig.
De winkel blijkt twee ingangen te hebben. Maar Plein 5 staat niet op de kaart.
De winkel Freewear zit op de hoek en dat is nummer 9, dus 7 zal wel een samengevoegd pand betreffen.
Alle BAG-informatie is al aanwezig, de tagging van de relation klopt alleen niet. De tags ‘building=*’ en dergelijke moeten op de outline, niet op de relation zelf. Zie ook deze wiki.
De woningen aan het hof dat vernoemd is naar onze oud-collega Gemma Frisius, het Gemma Frisiushof, zijn reeds in aanbouw. In de bag staan ze nog op vergunning verleend, maar de bouw is reeds in volle gang.
Zou iemand ze kunnen karteren met behulp van BAG-data?
Sorry, dit importverzoek wordt geweigerd. De nieuwe gebouwen komen niet voor op de meest recente luchtfoto’s, terwijl ze in BAG het bouwjaar 2019 hebben en ze dus zeker zichtbaar zouden moeten zijn. Mocht je zeker zijn van je zaak, dan kan je alsnog een verzoek indienen met wat meer toelichting. Excuses voor het ongemak. Er is daar veel activiteit zo te zien, ik verwacht binnenkort dan ook betere BAG-data. Bestande gebouw contouren zijn geüpdatet.
Vorm was onveranderd, de constructie tag heb ik verwijderd. Nieuwbouw geïmporteerd, hun contouren waren duidelijk zichtbaar op recente foto’s.
Ik denk niet dat dat de bedoeling was. Wacht maar even…
edit: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111967383
Zo. Denk ik.
Dat gebouw wat je importeerde is al gesloopt. Zie de note die er automatisch op staat, en zie SatellietDataPortaal (waarvan het raadzaam is die te raadplegen bij import verzoeken).
Oh en kijk niet naar die parkeerplekjes, vond ik leuk maar hoort eigenlijk niet thuis in BAG import.
Ik ben hier afgelopen week geweest. Ik kan bevestigen dat het complex inmiddels af is en dat de bijgebouwen 0034100000116359, 0034100000116360 en 0034100000116361 er staan zoals in de BAG ingetekend.