Hereyago: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111650204
Graag import van Skries 11 in Wommels. Startende mapper heeft dit al zelf ingetekend. Wellicht een officiële BAG import met de juiste gegevens.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111651608#map=19/53.10864/5.59749
BVD
eggie
Kan iemand een aantal wijzigingen in Hoorn aanbrengen m.b.v. gegevens uit de basisadministratie?
Het gaat om
De nieuwe woon- en winkeladressen in de voormalige V&D in Hoorn:
Hoek Nieuwsteeg/Grote & Nieuwe Noord: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64113&mlon=5.05697#map=19/52.64113/5.05697
Dank!
Verzoek import van volgende (betreft voormalige kantoorcomplexen omgebouwd naar appartementen):
- Westwaarts 30 A t/m 30 Q Zoetermeer
- Westwaarts 32 A t/m 32 Y Zoetermeer
- Rond 10 A t/m 10 S Zoetermeer
- Rond 12 A t/m 12 S Zoetermeer
Alvast bedankt!
De Britse School in Den Haag, Leidschenveen, op de
Vrouw Avenweg 422
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05637&mlon=4.40152#map=19/52.05637/4.40152
mist nog een aantal gebouwen; graag een import. Ik heb her en der al ruimte gemaakt; evt. botsingen los ik na de import op.
B.v.d.
Jan
De wijk aan de Piet de Witstraat, Addy Kleijngeldstraat en Fons Hardenbergstraat is overgeleverd. De outlines komen niet helemaal overeen met de BAG en de schuurtjes ontbreken nog in OSM.
Graag gedaan
Goedemorgen! Graag een BAG-import van:
Pand-ID: 1963100002249633 te Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82762/4.40951
BAG-update
Karel Doormanstraat 15-31 te Oud-Beijerland
Pieter van der Doesstraat 1-13 te Oud-Beijerland
Abraham van der Hulststraat 2-6 te Oud-Beijerland
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82385/4.41103
Kan iemand een herimport doen van pand 0268100000097436:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85423/5.83408
(Tenzij het gemakkelijker is als ik dergelijke kleine wijzigingen zelf doe; enkel de (simpele) geometrie en jaartal wijken af)
Idem voor nummer 256 en het kleine gebouwtje daaronder:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84543/5.82973&layers=N
Daarnaast graag een herimport van Hogelandseweg 16. Deze is gesloopt en iets verderop herbouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84894/5.81179&layers=N
Alvast dank!
Hallootjes,
Ik probeerde boekhandel Roodbeen (officieel gevestigd op Plein 5 in Nijkerk) op de kaart te zoeken, maar dat is lastig.
De winkel blijkt twee ingangen te hebben. Maar Plein 5 staat niet op de kaart.
De winkel Freewear zit op de hoek en dat is nummer 9, dus 7 zal wel een samengevoegd pand betreffen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.22376&mlon=5.48497#map=19/52.22376/5.48497
Enfin, kan iemand nummer 5 (en 9) op de kaart zetten?
Namens de boekwinkelzoekers bedankt!
Gedaan.
Alle BAG-informatie is al aanwezig, de tagging van de relation klopt alleen niet. De tags ‘building=*’ en dergelijke moeten op de outline, niet op de relation zelf. Zie ook deze wiki.
Gedaan.
BAG verzoek voor panden behorend bij Vis à Vis in Almere:
- Muiderzandplaats 1: drie nieuwe bijgebouwen + één geüpdatete bijgebouw (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33468/5.14561)
Alvast bedankt!
De woningen aan het hof dat vernoemd is naar onze oud-collega Gemma Frisius, het Gemma Frisiushof, zijn reeds in aanbouw. In de bag staan ze nog op vergunning verleend, maar de bouw is reeds in volle gang.
Zou iemand ze kunnen karteren met behulp van BAG-data?
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.67244/5.09092
Het appartementengebouw aan de overzijde is gereed gekomen, de definitieve vorm mag weergegeven op de kaart.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67181&mlon=5.09121#map=18/52.67181/5.09121
Dank!
Gedaan.
Gedaan.
5 is toegevoegd, 9 was er al.
Gedaan.
Sorry, dit importverzoek wordt geweigerd. De nieuwe gebouwen komen niet voor op de meest recente luchtfoto’s, terwijl ze in BAG het bouwjaar 2019 hebben en ze dus zeker zichtbaar zouden moeten zijn. Mocht je zeker zijn van je zaak, dan kan je alsnog een verzoek indienen met wat meer toelichting. Excuses voor het ongemak. Er is daar veel activiteit zo te zien, ik verwacht binnenkort dan ook betere BAG-data. Bestande gebouw contouren zijn geüpdatet.
Vorm was onveranderd, de constructie tag heb ik verwijderd. Nieuwbouw geïmporteerd, hun contouren waren duidelijk zichtbaar op recente foto’s.