Famlam
(Famlam)
September 24, 2021, 1:56pm
9734
De bouw van de appartementen en huizen is hier voltooid
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92403/4.53162
Laantje van Vredebest
Leendert Butterstraat
Maar de geometrie van de 2 appartementencomplexen is gewijzigd, en de schuurtjes ontbreken nog.
Kan iemand die aanpassen/toevoegen?
Bij voorbaat dank!
FERINA365
(Sven)
September 24, 2021, 2:04pm
9735
Graag een BAG-update van Jan van der Heijdenstraat 34, Oud-Beijerland .
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.82671/4.43718
Alvast bedankt en een fijn weekend!
FrankOverman
(Frank Overman)
September 24, 2021, 2:15pm
9736
FrankOverman
(Frank Overman)
September 24, 2021, 2:16pm
9737
FrankOverman
(Frank Overman)
September 24, 2021, 2:18pm
9738
eggie
(Eggie)
September 24, 2021, 9:21pm
9739
Graag import van Skries 11 in Wommels. Startende mapper heeft dit al zelf ingetekend. Wellicht een officiële BAG import met de juiste gegevens.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111651608#map=19/53.10864/5.59749
BVD
eggie
Lachgast
(Luciën)
September 25, 2021, 8:49am
9740
Kan iemand een aantal wijzigingen in Hoorn aanbrengen m.b.v. gegevens uit de basisadministratie?
Het gaat om
De nieuwe woon- en winkeladressen in de voormalige V&D in Hoorn:
Hoek Nieuwsteeg/Grote & Nieuwe Noord: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64113&mlon=5.05697#map=19/52.64113/5.05697
Dank!
FrankOverman
(Frank Overman)
September 25, 2021, 11:53am
9741
FrankOverman
(Frank Overman)
September 25, 2021, 12:15pm
9742
User079
September 25, 2021, 1:26pm
9743
Verzoek import van volgende (betreft voormalige kantoorcomplexen omgebouwd naar appartementen):
Westwaarts 30 A t/m 30 Q Zoetermeer
Westwaarts 32 A t/m 32 Y Zoetermeer
Rond 10 A t/m 10 S Zoetermeer
Rond 12 A t/m 12 S Zoetermeer
Alvast bedankt!
jb54osm
(Jb54osm)
September 25, 2021, 7:37pm
9744
De Britse School in Den Haag, Leidschenveen, op de
Vrouw Avenweg 422
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05637&mlon=4.40152#map=19/52.05637/4.40152
mist nog een aantal gebouwen; graag een import. Ik heb her en der al ruimte gemaakt; evt. botsingen los ik na de import op.
B.v.d.
Jan
Hans_Erren
(Hans Erren)
September 25, 2021, 8:26pm
9745
A67-A67
September 26, 2021, 7:51pm
9746
De wijk aan de Piet de Witstraat, Addy Kleijngeldstraat en Fons Hardenbergstraat is overgeleverd. De outlines komen niet helemaal overeen met de BAG en de schuurtjes ontbreken nog in OSM.
FERINA365
(Sven)
September 27, 2021, 6:20am
9748
Goedemorgen! Graag een BAG-import van:
Pand-ID: 1963100002249633 te Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82762/4.40951
BAG-update
Karel Doormanstraat 15-31 te Oud-Beijerland
Pieter van der Doesstraat 1-13 te Oud-Beijerland
Abraham van der Hulststraat 2-6 te Oud-Beijerland
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82385/4.41103
Famlam
(Famlam)
September 27, 2021, 6:53am
9749
Kan iemand een herimport doen van pand 0268100000097436:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85423/5.83408
(Tenzij het gemakkelijker is als ik dergelijke kleine wijzigingen zelf doe; enkel de (simpele) geometrie en jaartal wijken af)
Idem voor nummer 256 en het kleine gebouwtje daaronder:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84543/5.82973&layers=N
Daarnaast graag een herimport van Hogelandseweg 16. Deze is gesloopt en iets verderop herbouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84894/5.81179&layers=N
Alvast dank!
Lachgast
(Luciën)
September 28, 2021, 9:57am
9750
Hallootjes,
Ik probeerde boekhandel Roodbeen (officieel gevestigd op Plein 5 in Nijkerk) op de kaart te zoeken, maar dat is lastig.
De winkel blijkt twee ingangen te hebben. Maar Plein 5 staat niet op de kaart.
De winkel Freewear zit op de hoek en dat is nummer 9, dus 7 zal wel een samengevoegd pand betreffen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.22376&mlon=5.48497#map=19/52.22376/5.48497
Enfin, kan iemand nummer 5 (en 9) op de kaart zetten?
Namens de boekwinkelzoekers bedankt!
leandert
September 28, 2021, 11:25am
9751
Graag BAG import voor 2 huizen in Naaldwijk :
arvdk
(Arvdk)
September 28, 2021, 5:35pm
9752
Gedaan.
Alle BAG-informatie is al aanwezig, de tagging van de relation klopt alleen niet. De tags ‘building=*’ en dergelijke moeten op de outline, niet op de relation zelf. Zie ook deze wiki.
Gedaan.
BAG verzoek voor panden behorend bij Vis à Vis in Almere: