Bedankt… Ik kijk wel in de BAG viewer… want een aantal adressen staan op historisch.
Graag een import van
Benedendamsestraat 13 t/m 17a en Vaarsloot 2 t/m 10 in Ameide
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95726/4.96408
Alvast bedankt!
De bouw van de appartementen en huizen is hier voltooid
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92403/4.53162
- Laantje van Vredebest
- Leendert Butterstraat
Maar de geometrie van de 2 appartementencomplexen is gewijzigd, en de schuurtjes ontbreken nog.
Kan iemand die aanpassen/toevoegen?
Bij voorbaat dank!
Graag een BAG-update van Jan van der Heijdenstraat 34, Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.82671/4.43718
Alvast bedankt en een fijn weekend!
Graag import van Skries 11 in Wommels. Startende mapper heeft dit al zelf ingetekend. Wellicht een officiële BAG import met de juiste gegevens.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111651608#map=19/53.10864/5.59749
BVD
eggie
Kan iemand een aantal wijzigingen in Hoorn aanbrengen m.b.v. gegevens uit de basisadministratie?
Het gaat om
De nieuwe woon- en winkeladressen in de voormalige V&D in Hoorn:
Hoek Nieuwsteeg/Grote & Nieuwe Noord: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64113&mlon=5.05697#map=19/52.64113/5.05697
Dank!
Verzoek import van volgende (betreft voormalige kantoorcomplexen omgebouwd naar appartementen):
- Westwaarts 30 A t/m 30 Q Zoetermeer
- Westwaarts 32 A t/m 32 Y Zoetermeer
- Rond 10 A t/m 10 S Zoetermeer
- Rond 12 A t/m 12 S Zoetermeer
Alvast bedankt!
De Britse School in Den Haag, Leidschenveen, op de
Vrouw Avenweg 422
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05637&mlon=4.40152#map=19/52.05637/4.40152
mist nog een aantal gebouwen; graag een import. Ik heb her en der al ruimte gemaakt; evt. botsingen los ik na de import op.
B.v.d.
Jan
De wijk aan de Piet de Witstraat, Addy Kleijngeldstraat en Fons Hardenbergstraat is overgeleverd. De outlines komen niet helemaal overeen met de BAG en de schuurtjes ontbreken nog in OSM.
Graag gedaan
Goedemorgen! Graag een BAG-import van:
Pand-ID: 1963100002249633 te Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82762/4.40951
BAG-update
Karel Doormanstraat 15-31 te Oud-Beijerland
Pieter van der Doesstraat 1-13 te Oud-Beijerland
Abraham van der Hulststraat 2-6 te Oud-Beijerland
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82385/4.41103
Kan iemand een herimport doen van pand 0268100000097436:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85423/5.83408
(Tenzij het gemakkelijker is als ik dergelijke kleine wijzigingen zelf doe; enkel de (simpele) geometrie en jaartal wijken af)
Idem voor nummer 256 en het kleine gebouwtje daaronder:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84543/5.82973&layers=N
Daarnaast graag een herimport van Hogelandseweg 16. Deze is gesloopt en iets verderop herbouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84894/5.81179&layers=N
Alvast dank!
Hallootjes,
Ik probeerde boekhandel Roodbeen (officieel gevestigd op Plein 5 in Nijkerk) op de kaart te zoeken, maar dat is lastig.
De winkel blijkt twee ingangen te hebben. Maar Plein 5 staat niet op de kaart.
De winkel Freewear zit op de hoek en dat is nummer 9, dus 7 zal wel een samengevoegd pand betreffen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.22376&mlon=5.48497#map=19/52.22376/5.48497
Enfin, kan iemand nummer 5 (en 9) op de kaart zetten?
Namens de boekwinkelzoekers bedankt!