Deel 1 gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632203
Met overlappende gebouwen (parkeergarage?) en wegen. Gaarne naar bevinden aanpassen Egbert.
Martin
Deel 1 gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632203
Met overlappende gebouwen (parkeergarage?) en wegen. Gaarne naar bevinden aanpassen Egbert.
Martin
Aangepast: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632568 Welke nummers van hardwareweg verwijderd kunnen worden kan ik niet beoordelen. Misschien twee straatnamen in een gebouw? Ik weet het niet.
Bedankt… Ik kijk wel in de BAG viewer… want een aantal adressen staan op historisch.
Graag een import van
Benedendamsestraat 13 t/m 17a en Vaarsloot 2 t/m 10 in Ameide
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95726/4.96408
Alvast bedankt!
De bouw van de appartementen en huizen is hier voltooid
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92403/4.53162
Maar de geometrie van de 2 appartementencomplexen is gewijzigd, en de schuurtjes ontbreken nog.
Kan iemand die aanpassen/toevoegen?
Bij voorbaat dank!
Graag een BAG-update van Jan van der Heijdenstraat 34, Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.82671/4.43718
Alvast bedankt en een fijn weekend!
Graag import van Skries 11 in Wommels. Startende mapper heeft dit al zelf ingetekend. Wellicht een officiële BAG import met de juiste gegevens.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111651608#map=19/53.10864/5.59749
BVD
eggie
Kan iemand een aantal wijzigingen in Hoorn aanbrengen m.b.v. gegevens uit de basisadministratie?
Het gaat om
De nieuwe woon- en winkeladressen in de voormalige V&D in Hoorn:
Hoek Nieuwsteeg/Grote & Nieuwe Noord: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64113&mlon=5.05697#map=19/52.64113/5.05697
Dank!
Verzoek import van volgende (betreft voormalige kantoorcomplexen omgebouwd naar appartementen):
Alvast bedankt!
De Britse School in Den Haag, Leidschenveen, op de
Vrouw Avenweg 422
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05637&mlon=4.40152#map=19/52.05637/4.40152
mist nog een aantal gebouwen; graag een import. Ik heb her en der al ruimte gemaakt; evt. botsingen los ik na de import op.
B.v.d.
Jan
De wijk aan de Piet de Witstraat, Addy Kleijngeldstraat en Fons Hardenbergstraat is overgeleverd. De outlines komen niet helemaal overeen met de BAG en de schuurtjes ontbreken nog in OSM.
Graag gedaan
Goedemorgen! Graag een BAG-import van:
Pand-ID: 1963100002249633 te Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82762/4.40951
BAG-update
Karel Doormanstraat 15-31 te Oud-Beijerland
Pieter van der Doesstraat 1-13 te Oud-Beijerland
Abraham van der Hulststraat 2-6 te Oud-Beijerland
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.82385/4.41103