Ik weet het zeker, op 15 september werd de eerste paal geslagen. Ik ben er zelf nog gaan kijken. Ik zeg dit niet zomaar. Ik kijk eerst altijd op locatie
En ik heb geen bericht van Martin gehad
Ik weet het zeker, op 15 september werd de eerste paal geslagen. Ik ben er zelf nog gaan kijken. Ik zeg dit niet zomaar. Ik kijk eerst altijd op locatie
En ik heb geen bericht van Martin gehad
Daan, het bericht heb je in dit forum, dat jij frequenteert, kunnen lezen.
Gedaan.
Het Winkelcentrum Sterrenburg (Sterrenburgplein) in Dordrecht is inmiddels uitgebreid en heeft z’n definitieve vorm gekregen.
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78674/4.67676
en aan het Deimospad is inmiddels ook woningbouw gepleegd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78470/4.67490
BVD
eggie
Plotterweg 71 -131 Amersfoort ontbreken op dit gebouw.
71 is door startende mapper nu handmatig toegevoegd.
Import denk ik gewenst
https://www.openstreetmap.org/changeset/111629944#map=19/52.17392/5.41120
De een aantal oude adressen hardwareweg kunnen vermoedelijk verwijderd worden. (historisch)
BVD
eggie
Deel 1 gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632203
Met overlappende gebouwen (parkeergarage?) en wegen. Gaarne naar bevinden aanpassen Egbert.
Martin
Aangepast: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632568 Welke nummers van hardwareweg verwijderd kunnen worden kan ik niet beoordelen. Misschien twee straatnamen in een gebouw? Ik weet het niet.
Bedankt… Ik kijk wel in de BAG viewer… want een aantal adressen staan op historisch.
Graag een import van
Benedendamsestraat 13 t/m 17a en Vaarsloot 2 t/m 10 in Ameide
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95726/4.96408
Alvast bedankt!
De bouw van de appartementen en huizen is hier voltooid
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92403/4.53162
Maar de geometrie van de 2 appartementencomplexen is gewijzigd, en de schuurtjes ontbreken nog.
Kan iemand die aanpassen/toevoegen?
Bij voorbaat dank!
Graag een BAG-update van Jan van der Heijdenstraat 34, Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.82671/4.43718
Alvast bedankt en een fijn weekend!
Graag import van Skries 11 in Wommels. Startende mapper heeft dit al zelf ingetekend. Wellicht een officiële BAG import met de juiste gegevens.
https://www.openstreetmap.org/changeset/111651608#map=19/53.10864/5.59749
BVD
eggie
Kan iemand een aantal wijzigingen in Hoorn aanbrengen m.b.v. gegevens uit de basisadministratie?
Het gaat om
De nieuwe woon- en winkeladressen in de voormalige V&D in Hoorn:
Hoek Nieuwsteeg/Grote & Nieuwe Noord: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64113&mlon=5.05697#map=19/52.64113/5.05697
Dank!
Verzoek import van volgende (betreft voormalige kantoorcomplexen omgebouwd naar appartementen):
Alvast bedankt!