Verzoek import BAG ID 0855100000713463 (Schoorstraat 4 47 Udenhout). Momenteel staan er 2 oude panden nog in OSM op deze plek: https://www.openstreetmap.org/way/571085189 en https://www.openstreetmap.org/way/590555376.
Graag een BAG-import
Hier is de bouw van een appartementengebouw begonnen, bij de Genteldijk in Geldermalsen
Daan graag eerst reageren op het bericht van Martin.
In de BAG staat ie op vergunning verleend https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=147310.185625&geometry.y=432696.5496875&zoomlevel=6&objectId=1960100003011641&detailsObjectId=1960010003006499
Op de luchtfoto van 7-9 zie ik nog geen bouwwerken, wel de voorbelasting. Weet je het dit keer zeker want ik begin mijn twijfels te krijgen van jou werkwijze.
Nabrander:
Op de kaart zie ik 3 anonieme opmerkingen https://www.openstreetmap.org/note/2862725 deze zijn m.i. uit jouw koker gekomen op de kaart. Jammer dat je niet met je profiel inlogt.
Ik weet het zeker, op 15 september werd de eerste paal geslagen. Ik ben er zelf nog gaan kijken. Ik zeg dit niet zomaar. Ik kijk eerst altijd op locatie
En ik heb geen bericht van Martin gehad
Daan, het bericht heb je in dit forum, dat jij frequenteert, kunnen lezen.
Gedaan.
Het Winkelcentrum Sterrenburg (Sterrenburgplein) in Dordrecht is inmiddels uitgebreid en heeft z’n definitieve vorm gekregen.
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78674/4.67676
en aan het Deimospad is inmiddels ook woningbouw gepleegd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78470/4.67490
BVD
eggie
Plotterweg 71 -131 Amersfoort ontbreken op dit gebouw.
71 is door startende mapper nu handmatig toegevoegd.
Import denk ik gewenst
https://www.openstreetmap.org/changeset/111629944#map=19/52.17392/5.41120
De een aantal oude adressen hardwareweg kunnen vermoedelijk verwijderd worden. (historisch)
BVD
eggie
Deel 1 gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632203
Met overlappende gebouwen (parkeergarage?) en wegen. Gaarne naar bevinden aanpassen Egbert.
Martin
Aangepast: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=111632568 Welke nummers van hardwareweg verwijderd kunnen worden kan ik niet beoordelen. Misschien twee straatnamen in een gebouw? Ik weet het niet.
Bedankt… Ik kijk wel in de BAG viewer… want een aantal adressen staan op historisch.
Graag een import van
Benedendamsestraat 13 t/m 17a en Vaarsloot 2 t/m 10 in Ameide
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95726/4.96408
Alvast bedankt!
De bouw van de appartementen en huizen is hier voltooid
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92403/4.53162
- Laantje van Vredebest
- Leendert Butterstraat
Maar de geometrie van de 2 appartementencomplexen is gewijzigd, en de schuurtjes ontbreken nog.
Kan iemand die aanpassen/toevoegen?
Bij voorbaat dank!
Graag een BAG-update van Jan van der Heijdenstraat 34, Oud-Beijerland.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.82671/4.43718
Alvast bedankt en een fijn weekend!